Veselovam veiksmīga spēle

Latvijas vīriešu basketbola izlase pārbaudes spēlēs Turcijā cīņā par 5.vietu pārspējusi Ķīnas izlasi ar rezultātu 100:78. Pāvels Veselovs izlasei izcīnīja 14 punktus un 6 atlēkušās bumbas.

Pāvelu Veselovu sazvanījām pirmdien, kad viņš atradās Stambulas lidostā Turcijā un gaidīja lidmašīnu uz Malagas pilsētu Spānijā. Tur nedēļu komanda trenēsies un pēc tam piedalīsies čempionātā.

 

"Katrā spēlē gribas parādīt labāko sniegumu un iemest vairāk punktu. Šajā spēlē sanāca vairāk iziet uz laukuma. Esmu labā formā un apmierināts ar rezultātiem," saka P.Veselovs.

 

Viņš ir labi iejuties komandā un viņam ir laba sadarbība laukumā ar izlases līderi Andri Biedriņu.

 

Turnīra pirmās divās spēles Turcijā Latvijas izlase zaudēja. Portāls "www.basket.lv" prognozē, ka iespējams, Latvijas izlase izmēģināja taktiku, kāda tiks izmantota arī Eiropas čempionātā - zaudē pirmās divas spēles, bet uzvar pēdējo. Līdz ar to var mēģināt saskatīt sastāva kontūras un uzsvarus katrā mačā, atkarībā no pretinieka.

 

Vīriešu izlases spēles varēs vērot tiešraidēs "TV3".

 

3.septembrī pulksten 19.50 Latvijas izlase cīnīsies ar Horvātiju, 4.septembrī pulksten 22.20 - ar Spānijas valstsvienību, 5.septembrī pulksten 19.50 cīnīsies - pret Portugāles izlasi.

Pievieno komentāru

Sports