Veselovs - valstsvienības kandidātu sarakstā 1

Šonedēļ Eiropas čempionātam sāka gatavoties Latvijas vīriešu basketbola izlase trenera Ainara Bagatska vadībā. Pirmie treniņi norisināsies Rīgā, bet nākamnedēļ basketbolisti aizvadīs treniņnometni Valmierā.

Pagaidām čempionātam gatavojas 13 spēlētāji, starp viņiem arī mūsu Pāvels Veselovs. Kopā ar viņu gatavojas arī Jānis Blūms, Jānis Strēlnieks, Dairis Bertāns, Edgars Jeromanovs, Mareks Jurevičus, Rihards Kuksiks, Akselis Vairogs, Ivars Timermanis, Artūrs Bērziņš, Rolands Freimanis, Andrejs Šeļakovs un Lauris Blaus. Pirmajos treniņos nepiedalās Dāvis Bertāns, kuram paredzēts ārstniecības kurss. Jūlija pēdējā nedēļā treniņnometnē Valmierā gan arī viņš būs ierindā. Nav izslēgts, ka izlasi papildinās arī kāds no Latvijas U-20 izlases.  

No izlases kandidātiem Eiropas čempionātā nespēlēs Kaspars Bērziņš, kuram jāoperē ceļgals. Jau agrāk potītes savainojuma dēļ no spēlēšanas izlasē šovasar atteicās Kristaps Janičenoks, bet veselības problēmu dēļ - Andris Biedriņš.


Eiropas čempionāts Lietuvā risināsies no 31.augusta līdz 18.septembrim. Pārbaudes spēlēs pirms Eiropas čempionāta 2. un 3.augustā Klaipēdā Latvijas izlase spēkosies ar Lietuvas studentu izlasi un Slovēnijas komandu, 12. un 13.augustā Rīgā - ar Krievijas izlasi, 20.augustā Panevēžā - ar Lietuvu, 22. un 24.augustā Latvijas vienība savā laukumā spēlēs ar Gruzijas izlasi, bet 27.augustā - ar Lielbritānijas komandu.

 

Eiropas čempionāta finālturnīrā grupu cīņās Šauļos Latvijas izlase tiksies ar Franciju (31.augustā), Serbiju (1.septembrī), Itāliju (2.septembrī), Izraēlu (4.septembrī) un Vāciju (5.septembrī). Grupas trīs labākās komandas kvalificēsies otrajam posmam, līdzi ņemot savstarpējo spēļu rezultātus.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

suns

mjaaa, shkjiet ka shaada izlase vareetu LBL chempii par 1-4 vietu kapaat, bet ne pret EU grandiem :)
bet , nu ko, lai veicaaas kaadam "iekost"

pirms 9 gadiem, 2011.07.22 16:14

Sports