Veterāniem labi rezultāti 1

Jūnija nogalē finišēja Latvijas sporta veterānu savienības 46.sporta spēles. Sportisti spēkiem mērojās vieglatlētikā, futbolā, basketbolā un handbolā. Šīs bija vēl pēdējās sacensības rajonu mērogā. Gulbenes rajonu tajās pārstāvēja 11 vieglatlēti un divas futbola komandas.

Futbolisti V 35+ grupā izcīnīja 4.vietu, savukārt V 45+ grupā futbolisti ierindojās 6.vietā.

Vieglatlētikā sacensības uzsāka 10 kilometru soļotāji vīrieši. Gulbenieši šajā disciplīnā guva divas zelta godalgas. V 70 grupā uzvarēja Gunārs Rubenis ar jaunu Latvijas veterānu rekordu, savukārt V 60 grupā nepārspēts izrādījās Harijs Āboliņš, aiz viņa 2.vietā ierindojās Guntis Balodis. V 50 grupā 3.vietu izcīnīja Vitālijs Deksnis.

Augstlēkšanā sievietēm 40 gadu grupā uzvarēja Gita Deksne. Vīriešiem 2.labāko rezultātu augstlēkšanā savā vecuma grupā uzrādīja G.Rubenis, savukārt 3.vietu ieņēma G.Balodis.

Lodes grūšanā S 50 grupā Vija Kalniņa uzrādīja 3. labāko rezultātu, savukārt vīriešiem absolūti labāko rezultātu sasniedza Ivars Logins V 40 grupā.

Šķēpa mešanā V.Kalniņa ierindojās 2.vietā. G.Deksne guva traumu, taču tik un tā savā vecuma grupā ierindojās 3.vietā.

800 metru skrējienā S 30 grupā uzvarēja Dace Anča.

Jauktajā stafetē piedalījās Irita Bačka, Vitālijs Deksnis, Dace Anča, Juris Gjačs. Komanda ierindojās 5.vietā. Kopvērtējumā vieglatlētikā 29 komandu konkurencē gulbenieši ierindojās 9.vietā.

Sporta dzīves organizators Normunds Aizpurs izsaka pateicību visiem veterāniem, kas atrada laiku un iespēju piedalīties šajās sacensībās.