VIASAT iegādājas eskluzīvas tiesības translēt F-1 Latvijā

VIASAT Broadcasting ir iegādājies ekskluzīvas tiesības translēt FIA Pirmās Formulas Pasaules čempionātu (FIA Formula One World ChampionshipTM)
2009., 2010. un 2011. gada sezonas. Sacensības tiešraidē translēs TV3 Latvia kanāls, savukārt treniņbraucienu un kvalifikāciju tiešraides nodrošinās jaunais specializētais sporta kanāls - VIASAT SPORT BALTIC (VSB). VIASAT jau pieder ekskluzīvas F-1 tiesības Igaunijā un Lietuvā līdz 2010. gada beigām.

Pirmās formulas 2009. gada sezona sāksies ar Austrālijas kausa izcīņu Melburnā - nedēļas nogalē no 27. līdz 29. martam. Tā noslēgsies ar Abu Dabi kausa izcīņu no 30. oktobra līdz 1. novembrim. Kopumā 2009. gada sezonā notiks 17 Pirmās formulas posmi.

 

Informē Baiba Zūzena, TV3 Latvia direktore: "Esam pagodināti, ka TV3 skatītājiem Latvijā būs iespēja redzēt ekskluzīvas sacensību tiešraides interesantākajā autosporta disciplīnā pasaulē. Tas arī apliecina mūsu apņemšanos nodrošināt mūsu skatītājiem labāko pieejamo izklaidi."


 

Informē Toms Circenis, TV3 Latvia sporta raidījumu producents un VSB programmu direktors: "F-1 būs ne tikai notikums TV3 Latvia ēterā, šīs sacensības būs lielisks papildinājums sporta tiesību paketei VSB kanālā. Līdzās sacensībām, atrodot iespēju tiešraidē translēt arī treniņbraucienus un kvalifikāciju, skatītājiem tiek dota iespēja pilnībā sekot līdzi Pirmās formulas sezonai. F-1 papildinās sporta tiesību klāstu līdzās UEFA Čempionu līgai, Pasaules čempionātam hokejā, Čempionu hokeja līgai, basketbola Eirolīgai, ATP tenisa turnīriem, kā arī nozīmīgākajām Baltijas līgām - SEB Baltijas basketbola un Triobet Baltijas futbola līgām."

 

VIASAT dos iespēju Latvijas skatītājiem sekot Pirmajai formulai pilnā apjomā.

 

"Tiešraidēs tiks nodrošinātas ne tikai sacensības svētdienās, bet arī treniņbraucieni un kvalifikācija piektdienās un sestdienās. Vienošanās paredz, ka VIASAT pieder gan ētera, gan maksas TV tiesības. Latvijā, tāpat kā Igaunijā un Lietuvā visas sacensības, izņemot Amerikas laika zonās notiekošās, tiks translētas tiešraidē TV3 kanālā, kas ir nacionālais ētera kanāls Baltijā," informē Laura Hofmane.

Pievieno komentāru

Sports