Videglatlētika: bērni gūst pieredzi sacensībās

Mazie Gulbenes vieglatlēti februāra otrajā pusē aizvadījuši veiksmīgus startus sacensībās telpās, kas notika Valgā Igaunijā. “Sacensības katram dalībniekam notika divcīņā - divās disciplīnās. Katrs dalībnieks skrēja 60 metrus, kā arī startēja vēl citā disciplīnā,” “Dzirkstelei” stāsta Gulbenes bērnu un jaunatnes sporta skolas trenere Irēna Aizpure.

10 gadus vecā Krista Korkina skrēja 60, kā arī 300 metrus un izcīnīja 2.vietu. 7 gadus vecais Ričards Aizpurs 60, kā arī 300 metru skriešanas distancēs izcīnīja 3.vietu. 14 gadus vecais Ēvalds Barkāns 60 metru skriešanas distancē un lodes grūšanā ieguva 2.vietu. 14 gadus vecais Nauris Tiltiņš 60 metru skriešanas distancē un lodes grūšanā ieguva 3.vietu.


Jauno vieglatlētu treneri ir I.Sproģe un Jurijs Svetlovs. “Ziemas sezonas sacensības jaunajiem vieglatlētiem gandrīz ir beigušās. Pēdējie starti būs 1. līdz 4.klašu skolēniem 11.martā un notiks Limbažos. Pēc tam turpināsim gatavoties skrējieniem stadionā un citām vieglatlētikas disciplīnām,” saka I.Sproģe.

Pievieno komentāru

Sports