Viegla uzvara nodrošina trešo vietu turnīrā

Pagājušās nedēļas nogalē Rīgas rajona Mārupē norisinājās starptautiskas sacensības volejbolā „Pavasaris pie Mārupītes 2009" 1994. - 1995.gadā dzimušām meitenēm. Turnīrā piedalījās komandas no Somijas, Jonovas (Lietuva), Tartu (Igaunija), Mārupes, Rīgas un Gulbenes rajona BJSS.

Pirmajā spēlē ar Mārupes vienaudzēm gulbenietes izcīnīja uzvaru ar rezultātu 2:0. Otrajā un trešajā spēlē - zaudējums ar 0:2 Somijas un Igaunijas komandām. Sīvā trīs setu cīņā nācās atzīt Lietuvas meiteņu pārākumu, bet spēlē pret Rīgas komandu - uzvara ar 2:0.


Pusfinālā Gulbenes meitenes tikās ar Igaunijas vienaudzēm. Pirmajā setā ļoti līdzvērtīgā cīņā ar 26:28 nācās atzīt pretinieču pārākumu, otrajā setā - arī zaudējums, tādējādi finālā bija jācīnās par 3. - 4.vietu ar lietuvietēm. Pirmajā setā ar 25:11, bet otrajā ar 25:9 tika izcīnīta viegla uzvara un nodrošināta trešā vieta turnīrā.


Komandas sastāvā spēlēja: Zane Žogota, Renāte Supe, Lita Āboliņa, Diāna Grise, Aļona Mackeviča, Ilva Linuža un Signija Stāmere.


„Bija patīkams turnīrs. Somietēm bija gan auguma, gan meistarības pārākums. Viņas jau otro gadu ir šī turnīra uzvarētājas. Meitenēm bija sīvas cīņas. Esmu gandarīta ar meiteņu sniegumu un cīņasgaru. Otrajā dienā pusfinālā pēc apļa spēlē ieņēmām trešo vietu un mums bija jācīnās ar Igauniju. Pirmajā setā sīvā cīņā zaudējām, otrajā setā pietrūka spēka. Finālā cīnījāmies par 3. - 4.vietu ar Lietuvu un uzvarējām pārliecinoši," ir apmierināta trenere Ārija Samsonova.

Pievieno komentāru

Sports