Vieglatlēti startē Jēkabpilī

Jēkabpilī 21.janvārī notika Jēkabpils sporta skolas atklātās un U16 atlases sacensības vieglatlētikā. Sacensībās piedalījās arī četri Gulbenes novada bērnu un jaunatnes sporta skolas audzēkņi, informē treneris Voldemārs Mezītis.

Meitenēm 60 metru skrējienā 6.vietu ieņēma Santa Rudzīte (8,76 sekundes), 300 metru skrējienā viņai – 9.vieta (50,52 sekundes).

Zēniem ļoti veiksmīgi startēja Valts Zaķis, kurš 60 metru skrējienā ieguva 6.vietu (8,09 sekundes – jauns personiskais rekords), kā arī uzvarēja 1000 metru skrējienā (03:06,57 minūtes).

Eduards Lapsa 1000 metru skrējienā ierindojās 3.vietā (03:12,00 minūtes), tāllēkšanā viņam - 8.vieta (4,59 metri).

Ričardam Stepanovam – 17.vieta 60 metru skrējienā (8,44 sekundes) un 11.vieta tāllēkšanā (4,28 metri).