Vieglatlētiem labi rezultāti Igaunijā

Igaunijas pilsētā Valgā pagājušajās brīvdienās notika vieglatlētikas sacensības, kurās startēja arī 14 Gulbenes rajona sporta skolas audzēkņi, informē sporta skolas treneris Voldemārs Mezītis.

Sacensībās veiksmīgi startēja Dāvis Poliņš, izcīnot 1.vietu lodes grūšanā (treneris Ģirts Boks). Labs starts izdevās arī Līgai Svetlovai, kura izcīnīja 1.vietu 600 metru skrējienā un 6.vietu 300 metru skrējienā (treneri V.Mezītis un Jurijs Svetlovs). Uzrādot augstu rezultātu, 2.vietu 60 metru skrējienā ieguva Elvis Kamšs. Viņš ieguva arī 13.vietu 600 metru skrējienā (treneris V.Mezītis).

Ingars Aizpurs izcīnīja 6.vietu 60 metru skrējienā un 7.vietu 300 metru skrējienā. Oskars Vīksna ierindojās 7.vietā 60 metru skrējienā un 4.vietā 300 metru skrējienā. Reinis Karolis ieguva 16.vietu 30 metru skrējienā un 5.vietu 300 metru skrējienā. Šo zēnu treneris ir Jānis Sprudzāns.

Sacensībās labi cīnījās arī Roberts Bašķers, iegūstot 6.vietu 200 metru skrējienā un 7.vietu 60 metru skrējienā. Inese Brezinska ierindojās 8.vietā 600 metru skrējienā un 14.vietā 200 metru skrējienā. Ieva Mezīte ieguva divas 6.vietas 60 metru un 300 metru skrējienā. Aivars Brezinskis ieguva 7.vietu 1000 metru skrējienā un 12.vietu 300 metru skrējienā. Pirmo reizi sacensībās startēja arī Kristaps Nogobods, iegūstot 6.vietu 300 metru skrējienā un 8.vietu 60 metru skrējienā. Šo audzēkņu treneris ir V.Mezītis.

Kristaps Vējš - Āboliņš ieguva 9.vietu 1000 metru skrējienā un 27.vietu 300 metru skrējienā (treneris Aigars Bērziņš).

Nākamās sacensības ir paredzētas 30. un 31.janvārī Latvijas čempionātā.