Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vieglatlētika: apskrien Lejasciemu un noskaidro ātrākos garo distanču skrējējus

Sacensību dalībnieki startēja četrās dažādās distancēs un divpadsmit dažādās vecuma grupās. Mazākie dalībnieki veica 400 m un 800 m garas distances, skrienot 400 m aplīti turpat pie Lejasciema estrādes, bet pārējie dalībnieki ar kopēju startu devās 5 km un 10 km distancēs. Garās distances vijās gan pa Lejasciema ielām, gan pļavām, gan gar Gauju, gan meža takām, ļaujot skrējēju pēdām sajust dažādus segumus un acīm baudīt dažādās ainavas. Absolūti ātrākie katrā distancē bija:

10 km – Jolanta Pence (46min 22s) un Lauris Lapsa (36min 5s)

5 km – Gerda Asnāte Berkolde (23min 53s) un Artūrs Filips Igaviņš (20min 51s)

800 m – Sintija Birzniece (2min 42s) un Adrians Laizāns (2min 45s)

400 m - Undīne Maķevica (1min 37s) un Dāvids Stepe (1min 42s)

Paldies visiem dalībniekiem, ka šodien izvēlējāties būt šeit Lejasciemā un piedalīties skrējienā apkārt Lejasciemam, kurš bija kā posms Gulbenes novada skrējienu seriālā “Izskrien 100!”

Paldies brīvprātīgajiem tiesnešiem un skaņotājam Jānim par nesavtīgu atbalstu sacensību organizēšanā un to gaitā!

400 m distancē labākos rezultātus uzrādīja:

S 7 vecuma grupā (2011.gads un jaunāki)

1.vieta Undīne Maķevica

2.vieta Made Vanaga

3.vieta Amanda Taurene

V 7 vecuma grupā (2011.gads un jaunāki)

1.vieta Dāvids Stepe

2.vieta Valters Vanags

3.vieta Kārlis Valters Ločmelis

800 m distancē labākos rezultātus uzrādīja:

S 10 vecuma grupā (2008. – 2010.dzimšanas gads)

1.vieta Sintija Birzniece

2.vieta Evelīna Rēzija Lapsa

3.vieta Elīza Bumbure

V 10 vecuma grupā (2008. – 2010.dzimšanas gads)

1.vieta Adrians Laizāns

2.vieta Endijs Keišs

5 km distancē labākos rezultātus uzrādīja:

S 13 vecuma grupā (2007. – 2005.dzimšanas gads)

1.vieta Gerda Asnāte Berkolde

2.vieta Nikola Anna Berkolde

3.vieta Elizabete Galvane

V 13 vecuma grupā (2007. – 2005.dzimšanas gads)

1.vieta Artūrs Filips Igaviņš

2.vieta Adrians Stepe

3.vieta Martins Kristers Celms

10 km distancē labākos rezultātus uzrādīja:

S 16 vecuma grupā (2004. – 2002.dzimšanas gads)

1.vieta Jolanta Pence

2.vieta Ērika Jermacāne

3.vieta Kristīne Pence

V 16 vecuma grupā (2004. – 2002.dzimšanas gads)

1.vieta Lauris Lapsa

2.vieta Gustavs Galvans

3.vieta Dāvis Ende

V 50 vecuma grupā (1960.gadā dzimušie un vecāki)

1.vieta Jānis Supe

2.vieta Ivars Lapše

3.vieta Jānis Ančs

S 45 vecuma grupā (1970.gadā dzimušie un vecāki)

1.vieta Sandra Valodina

2.vieta Astrīda Vēja Āboliņa

S vecuma grupā (2001. – 1971.dzimšanas gads)

1. vieta Dace Anča

2.vieta Dace Birzniece

3.vieta Laura Igaviņa

V vecuma grupā (2001. – 1960.dzimšanas gads)

1.vieta Emīls Galvans

2.vieta Antis Zunda

3.vieta Miks Gabdulļins

Ar visu sacensību dalībnieku rezultātiem var iepazīties www.lejasciems.lv


* * *

Skrējiens apkārt Lejasciemam
“Izskrien 100” par godu Latvijas simtgadei (
30.06.2018)

S 7 vecuma grupa 2011. dz. un jaunākas meitenes 400m
Vieta Vārds, Uzvārds Dzimšanas gads Rezultāti
1. Undīne Maķevica 2011. 1:35
2. Made Vanaga 2011. 1:37
3. Amanda Taurene 2011. 1:40
4. Keita Taurene 2012. 1:44
5. Ieva Griķe 2013. 1:46
6. Alise Vanaga 2012. 1:47
7. Mišela Tīna Berkolde 2011. 1:57
8. Nellija Heisele 2012. 1:58
9. Kate Birzniece 2014. 2:15

V 7 vecuma grupa 2011. dz. un jaunāki puiši 400m

Vieta Vārds, Uzvārds Dzimšanas gads  Rezultāti
1. Dāvids Stepe 2011. 1:42
2. Valters Vanags 2013. 2:06
3. Kārlis Valters Ločmelis 2013. 2:10
4. Teodors Balodis 2013. 2:23
5. Valters Bumburs 2017. 4:46

S 10 vecuma grupa 2008. – 2010.g.dz. meitenes 800m

Vieta Vārds, Uzvārds Dzimšanas gads Rezultāti
1. Sintija Birzniece 2008. 2:42
2. Evelīna Rēzija Lapsa 2009. 3:13
3. Elīza Bumbure 2010. 3:40
4. Paula Vanaga 2010. 3:47

V 10 vecuma grupa 2008. – 2010.g.dz. zēni 800m
Vieta Vārds, Uzvārds Dzimšanas gads Rezultāti
1. Adrians Laizāns 2009. 2:45
2. Endijs Keišs 2009. 3:32

S 13 vecuma grupa 2007. – 2005.g.dz. meitenes 5 km
Vieta Vārds, Uzvārds Dzimšanas gads Rezultāti
1. Gerda Asnāte Berkolde 2006. 23:53
2. Nikola Anna Berkole 2007. 24:05
3. Elizabete Galvane 2005. 24:58
4. Monta Zauriņa 2005. 26:22
V 13 vecuma grupa 2007. – 2005.g.dz. zēni 5 km
Vieta Vārds, Uzvārds Dzimšanas gads Rezultāti
1. Artūrs Filips Igaviņš 2006. 20:51
2. Adrians Stepe 2007. 23:07
3. Martins Kristers Celms 2007. 23:26
4. Ernests Pauls Mednis 2006. 24:02
5. Kristiāns Keišs 2007. 37:43

S 16 vecuma grupa 2004. – 2002.g.dz. meitenes 10 km
Vieta Vārds, Uzvārds Dzimšanas gads Rezultāti
1. Jolanta Pence 2004. 46:22
2. Ērika Jermacāne 2003. 57:35
3. Kristīne Pence 2003. 59:58

V 16 vecuma grupa 2004. – 2002.g.dz. zēni 10 km
Vieta Vārds, Uzvārds Dzimšanas gads Rezultāti
1. Lauris Lapsa 2002. 36:05
2. Gustavs Galvans 2003. 41:43
3. Dāvis Ende 2004. 52:58

S vecuma grupa 2001. – 1971.dzimšanas gads 10 km
Vieta Vārds, Uzvārds Dzimšanas gads Rezultāti
1. Dace Anča 1976. 46:56
2. Dace Birzniece 1983. 51:50
3. Laura Igaviņa 1994. 53:22
4. Evita Taurene 1982. 55:06
5. Agneta Švarce - Švampāne 1997. 57:35
6. Dana Puidze 1981. 1:00:02
7. Arta Švarce – Švampāne 1993. 1:07:24
8. Anna Žīgure 1982. 1:08:13
V vecuma grupa 2001. – 1960.dzimšanas gads 10 km
Vieta Vārds, Uzvārds Dzimšanas gads Rezultāti
1. Emīls Galvans 1994. 36.52
2. Antis Zunda 1961. 39:52
3. Miks Gabdulļins 1994. 42:36
4. Jānis Ozols 1991. 42:59
5. Sergejs Baikovs 1987. 46:10
6. Jānis Švika 1984. 47:46
7. Gatis Maķevics 1980. 53:10
8. Edgars Puidze 1986. 56:10
9. Jānis Kalniņš 1978. 1:08:04
S 45 vecuma grupa 1970.dzimšanas gads un vecākas 10 km
Vieta Vārds, Uzvārds Dzimšanas gads Rezultāti
1. Sandra Valodina 1969. 54:40
2. Astrīda Vēja – Āboliņa 1967. 1:00:50
V 50 vecuma grupa 1960.dzimšanas gads un vecāki 10 km
Vieta Vārds, Uzvārds Dzimšanas gads Rezultāti
1. Jānis Supe 1951. 47:18
2. Ivars Lapšs 1960. 50:55
3. Jānis Ančs 1942. 57:06

Pievieno komentāru

Sports