Vieglatlētika: Gulbenes novada BJSS U-14 grupas sportisti piedalās atlases sacensībās uz Latvijas čempionātu

Ziemas sacensību periodā vieglatlētika notiek telpās. Jaunākie dalībnieki, kuriem organizē Latvijas čempionātus, ir U-14 vecuma grupā (2007./2008.dz.g.). 24.janvārī Limbažos notika Vidzemes zonas Latvijas čempionāta atlases sacensības, kuras pārstāvēja 13 novadi un kurās piedalījās arī Gulbenes novada BJSS vieglatlēti. Par to informē trenere Irēna Sproģe.

Viņa stāsta, ka šajā vecuma posmā ir ļoti liels dalībnieku skaits, kuri nodarbojas ar vieglatlētiku. Tāpēc priekšsacīkstes pirms Latvijas čempionāta vispirms notiek zonās – Vidzeme, Kurzeme, Zemgale, Latgale, Rīga. Tikai pirmie pieci dalībnieki no katras vieglatlētikas disciplīnas tiek uz finālsacensībām Rīgā Vieglatlētikas manēžā.


"Izcilus rezultātus un tiesības startēt Latvijas čempionātā ieguva Ričards Aizpurs 3 kg lodes grūšanā, izcīnot 1.vietu ar rezultātu 10,89 m, kas šobrīd ir labākais rezultāts Latvijā šajā vecuma grupā zēniem. Samanta Gutāne 60 m ieguva 1.vietu un 2.vietu tāllēkšanā, Sintija Birzniece 1000 m skrējienā izcīnīja 3.vietu. Tāpat zēnu komanda kvalificējās stafetes skrējienam 4 x 150 m, komandā - R.Aizpurs, N.Aizpurs, R.Skangalis un E.Immers," atklāj audzēkņu trenere I.Aizpure.


Latvijas čempionāts U-14 vecuma grupā notiks 2.februārī.

Pievieno komentāru

Sports