Vieglatlētika: gulbenieši veiksmīgi startē Latvijas čempionāta krosā 3

Carnikavā 15.oktobrī notika Latvijas čempionāts vieglatlētikas krosā “Rudens Zibens kross”, kurā piedalījās vairāk kā 400 dalībnieki.

Šīs sacensības izcili aizvadījuši Gulbenes novada sportisti.

Sieviešu Elites konkurencē sešu kilometru distancē Latvijas čempiones titulu izcīnīja stāmerieniete Guna Ģērmane. Vairāku gadu garumā Gunai mazliet pietrūka līdz uzvarai, beidzot uzcītīgie treniņi atmaksājušies. Distances pirmajā aplī Gunai sekoja vēl trīs konkurentes, bet jau otrajā aplī pretinieces kļuva lēnākas un trešo apli Guna Ģērmane noslēdza ar pārliecinošu uzvaru, distanci veicot ar rezultātu 25:31. Jāpiebilst, ka ātrākie skrējēji sadalīja ceļazīmes uz Eiropas čempionātu krosā, kas norisināsies 10.decembrī Slovākijā.

V 30 grupas vīrieši arī sacentās 6 kilometru distancē. Otro vietu izcīnīja Jānis Ģērmanis. 4 kilometru krosa skrējienā V 50 grupā Antim Zundam trešā vieta. Lai gan Antim bija vienāds rezultāts ar otrās vietas ieguvēju no Rīgas, tomēr fotofinišā izrādījās, ka mazliet priekšā ir konkurents. V 16 grupas jauniešiem trešo labāko rezultātu uzrādīja Lauris Lapsa.

Čempionātā bija izdalītas mazo bērnu grupas, kurās piedalījās arī Gulbenes BJSS vieglatlētikas trenera Voldemāra Mezīša mazbērni. Tā V 6 grupas dalībniekiem bija jāveic 500 metru gara distance, kurā piecgadīgais Emīls Mezītis izcīnīja trešo vietu. Savukārt S 8 grupā 800 metru distancē sešgadīgā Estere Mezīte ierindojās devītajā pozīcijā.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Gudriniek

Kādai tad bija jābūt?

pirms 3 gadiem, 2017.10.26 19:57

Sports