Vieglatlētika: Ilmai Melnei – Latvijas čempiones tituls

Ogres stadionā starptautisko pavasara soļotāju sacensību „April, april” gaitā notika arī Latvijas čempionāts soļošanā pa stadiona skrejceliņu. Sacensībās ar panākumiem startēja arī Gulbenes novada soļotāji.


10 000 metru distancē sievietēm pirmo reizi par Latvijas čempioni kļuva mūsu novada soļotāja Ilma Melne (56:08,7). Ilmas treneris Juris Gjačs atzīst, ka šo titulu Ilmai palīdzēja izcīnīt lielā centība un uzņēmība.


“Es kā treneris viņai varu palīdzēt tikai morāli, bet tie ir viņas darba augļi. Viņa izmantoja savu iespēju. Latvijas čempionu mums tik daudz nav, tādēļ ir gandarījums, ka Ilmai tas ir izdevies. Viņa ir tiešām apņēmīga un centīga meitene ar labām darba spējām gan sportā, gan mācībās, gan arī sabiedriskajā dzīvē,” saka J.Gjačs.


Vīrieši 10 000 metru distancē čempiona titulu neizcīnīja, bet par uzvarētāju kļuva vēl viens mūsu novada sportists Edgars Gjačs (44:11,9). D grupas meitenēm 1000 metru soļojumā Nellija Sindija Augule ieguva 5.vietu (6:57,8) un Ieva Balode - 6.vietu (7:01,9).


Veterānu konkurencē dalībnieki netika dalīti pa vecuma grupām. Veterānēm sievietēm 3000 metru soļojumā mūsu novada pārstāve Ņina Jurciņa šoreiz bija vienīgā dalībniece, viņai – 1.vieta. Veterāniem vīriešiem mūsu novadu pārstāvēja trīs kungi – Raivis Bērziņš, Harijs Āboliņš un Gunārs Rubenis. 3000 metru soļojumā R.Bērziņš ieņēma 5.vietu, H.Āboliņš – 6.vietu un G.Rubenis – 9.vietu.

Pievieno komentāru

Sports