Vieglatlētika: jaunie sportisti startē Madonā

Gulbenes sporta skolas mazie vieglatlēti, kuri ir sākumskolas vecuma bērni, 26.janvārī veiksmīgi ir startējuši sacensībās Madonā. Tur viņiem bija jāmērojas spēkiem ar vienaudžiem (kas dzimuši 2005.gadā un jaunāki) no Alūksnes, Balvu, Jēkabpils, Krāslavas un Madonas novadiem.

“Uz sacensībām no Gulbenes aizbrauca seši mazie vieglatlēti, un visi seši mājās atgriezās ar medaļām,” “Dzirkstelei” stāsta Gulbenes sporta skolas vieglatlētikas trenere Irēna Aizpure.

Gulbenietis Intars Ilgsalietis, kurš vispārizglītojošajā skolā mācās 4.klasē, ieguva 1.vietu 60 metru skriešanas distancē. Viņa vienaudzis Kristers Birznieks arī ieguva 1.vietu tāllēkšanā. Krista Korkina, kura ir 4.klases audzēkne, ieguva 2.vietu 600 metru skrējienā. Sanija Miščenko, kura mācās 4.klasē, izcīnīja 3.vietu 60 metru skrējienā. Ričards Aizpurs, kurš mācās 1.klasē, izcīnīja 2.vietu 60 metru skriešanas distancē. Arī Niklāvs Aizpurs, kurš ir 2.klases audzēknis, sacensībās ieguva 2.vietu šajā pašā distancē.

“Tātad – divas 2.vietas, jo bija vienādi laiki,” saka I.Aizpure.

Visi šie bērni vienlaikus ir gan Gulbenes sporta skolas, gan Gulbenes vidusskolas audzēkņi.

“Ir gandarījums par veiksmīgajiem startiem. Tātad esam uz pareizā ceļa. Tagad gatavosimies Latvijas atlases čempionātam. Startēsim sacensībās Limbažos. Tur tiks noskaidroti labākie, kuri pēc tam varēs piedalīties Latvijas čempionātā,” rezumē I.Aizpure.

Pievieno komentāru

Sports