Vieglatlētika: jaunie sportisti uzrāda labus rezultātus

Pagājušajā nedēļā Gulbenes sporta skolas jaunie sportisti startēja Madonas atklātajās vieglatlētikas sacensībās junioriem un jauniešiem, kā arī Latvijas čempionātā vieglatlētikā U16 grupai, kas notika Rīgas sporta manēžā, informē treneris Voldemārs Mezītis.

Madonas atklātajās vieglatlētikas sacensībās 60 metru skrējienā juniorēm labāko rezultātu uzrādīja Anda Kablukova (7,9 sekundes). Anda uzvarēja arī tāllēkšanā (4,60 metri). Santa Rudzīte, startējot ārpus konkurences, uzrādīja trešo labāko rezultātu 60 metru skrējienā (8,3 sekundes) un sesto rezultātu tāllēkšanā (4,27 metri). 60 metru skrējienā junioriem 3.vietu izcīnīja Edgars Baldonis (7,3 sekundes), tāllēkšanā ar rezultātu 5,88 metri viņam – 4.vieta un pildbumbas grūšanā – 6.vieta (11,08 metri). Jānim Skangalim junioru vērtējumā 60 metru skrējienā – 4.vieta (7,4 sekundes), Edijam Rečam – 16.vieta (8,1 sekunde). Edijs veiksmīgi startēja 1000 metru skrējienā, iegūstot 3.vietu (2:55,5 minūtes).

Latvijas čempionātā veiksmīgi startēja zēni 1000 metru distancē. Augsto 4.vietu izcīnīja Valts Zaķis (3:01,89 minūtes, kas viņam ir jauns personiskais rekords). 6.vietā ierindojās Eduards Lapsa (3:04,20 minūtes), 14.vietā – Ainis Dailide (3:14,00 minūtes), 16.vietā – Ēvalds Barkāns (3:17,23 minūtes). 300 metru skrējienā A.Dailidem – 33.vieta (45,99 sekundes). Ē.Barkānam lodes grūšanā – 23.vieta (9,62 metri). Meitenēm 300 metru skrējienā 25.vietā ierindojās S.Rudzīte (48,64 sekundes). Jāpiebilst, ka šajā disciplīnā startēja 60 dalībnieces.

Nākamais starts būs šīs nedēļas nogalē - 14. un 15.februārī - Latvijas čempionātā junioriem un jauniešiem Kuldīgā.