Vieglatlētika: jaunieši sacensībās gūst labus rezultātus

Gulbenes bērnu un jaunatnes sporta skolas vieglatlēti aktīvi startē sacensībās un gūst labus rezultātus.

Treneris Mārcis Rudzītis informē, ka 10.februārī sportisti startējuši Madonas atklātajās sacensībās vieglatlētikā junioru un jauniešu grupās. Artūrs Kopoļevs 60 metru skrējienā izcīnīja 2.vietu (7,3 sekundes) un Dilans Kurepins ieguva 5.vietu (7,4 sekundes). Lauris Ciekurznis 1000 metru skrējienā ieņēma 2.vietu (3:40,6 minūtes) un Eduards Lapsa – 3.vietu (3:43,00 minūtes). Arī Jeļizaveta Černova 1000 metru skrējienā izcīnīja 2.vietu (3:48,8 minūtes). Edijs Dāvis Rečs 60 metru barjerskrējienā izcīnīja 1.vietu (9,5 sekundes). Visus šos jauniešus trenē Voldemārs Mezītis.

13. un 14.februārī jaunie sportisti devās uz Rīgas sporta manēžu, kur norisinājās Latvijas čempionāts U16 vecuma grupā. Mūsu novadu pārstāvēja trīs jaunie vieglatlēti – J.Černova, Ēvalds Barkāns un Krists Sveķis. J.Černova 1000 metru skrējienā ieņēma 9.vietu (3:39,07 minūtes) un 2000 metru skrējienā – 11.vietu (8:17,00 minūtes). Ē.Barkānam augstākais rezultāts lodes grūšana – 6.vieta (11,67 metri), treneris J.Svetlovs. K.Sveķis 300 metru skrējienā ieņēma 16.vietu (43,64 sekundes) un tāllēkšanā – 12.vietu (5,45 metri, treneris M.Rudzītis).

Šīs nedēļas nogalē Gulbenes sporta skolas vieglatlēti dosies uz Kuldīgu, kur tiks sadalīti medaļu komplekti Latvijas čempionātā vieglatlētikā telpās U18 un U20 vecuma grupās.