Vieglatlētika: mūsējie startē Latvijas čempionātā

Kuldīgā pagājušās nedēļas nogalē notika Latvijas čempionāts vieglatlētikā U18 un U20 vecuma grupu sportistiem. Gulbenes sporta skolu sacensībās pārstāvēja seši treneru Jurija Svetlova un Voldemāra Mezīša audzēkņi.

Treneris V.Mezītis informē, ka juniorēm 60 metru skrējienā finālā iekļuva Anda Kablukova un ieguva 6.vietu (8,13 sekundes). Andai – arī 6.vieta 300 metru skrējienā (43,33 sekundes). Junioriem 60 metru skrējienā Kārlis Eniks ierindojās 23.vietā (7,78 sekundes).

Ļoti veiksmīgs starts izdevās Jānim Skangalim jauniešu grupā. 60 metru skrējienā ar rezultātu 7,44 sekundes (jauns personiskais rekords) viņš izcīnīja 4.vietu. 4.vietu Jānis izcīnīja arī 300 metru skrējienā (38,06 sekundes – arī jauns personiskais rekords). Lauris Rižijs 60 metru skrējienā ierindojās 43.vietā (8,00 sekundes), tāllēkšanā viņam – 21.vieta (5,28 metri), 300 metros – 29.vieta (41,23 sekundes). 3000 metru skrējienā 9.vietu ieguva Nauris Ciekurzis (10:35,45), 1000 metru skrējienā viņam – 19.vieta (3:07,28). Edijs Dāvis Rečs ieguva 16.vietu 600 metru skrējienā (1:33,68) un 10.vietu 1000 metru skrējienā (2:55,13).