Vieglatlētika: mūsējie uzrāda labus rezultātus

Valmierā 2.jūnijā notika atklātās vieglatlētikas sacensības pieaugušajiem. Gulbenes sporta skolu sacensībās pārstāvēja 5 sportisti, informē vieglatlētikas treneris Voldemārs Mezītis.

100 metru skrējienā 2.vietu ieguva Elvis Kamšs ar rezultātu 11,73 sekundes. 9.vietu izcīnīja Roberts Bašķers, viņa rezultāts - 11,81 sekunde, 31.vietā ierindojās Kārlis Eniks ar rezultātu - 13,82 sekundes (izpildīts Valsts Olimpiādes normatīvs).

Trīssoļlēkšanā 2.vietu ieguva E.Kamšs, aizliecot 13,01 metru. 400 metru skrējienā Dāvis Kārkliņš ar rezultātu 58,3 sekundes ieņēma 19.vietu. 1500 metru skrējienā ar rezultātu 4,18 minūtes 2.vietu izcīnīja Emīls Galvans, viņš izpildīja arī Valsts Olimpiādes normatīvu.

5..jūnijā Gulbenes novada vieglatlēts Jānis Mezītis startēja starptautiskās sacensībās vieglatlētikā "Rīgas kausi". 100 metru skrējienā Jānis izcīnīja 3.vietu. Stafetes (4x100 metri) komandas sastāvā, pārstāvot Latviju, viņam - 2.vieta.