Vieglatlētika: pilsētas atklāto vasaras sporta spēļu rezultāti

29.maijā notika Gulbenes pilsētas atklātās vasaras sporta spēles.

REZULTĀTI

100 m

Sievietes I vec.gr.

1. Patrīcija Ozoliņa 14.31

2. Alīna Antipova 14.47

3. Tīna Ciprusa 14.63

4.Signe Jansone 16.60

Sievietes II vec.gr. 100m

1.Inita Medne 17.16


Vīrieši I vec.gr.

1.Jānis Skangalis 11.38

2.Artūrs Kopeļevs 11.78

3. Kalvis Kaktiņš 11.85

4.Artis Lūsis 12.44

5.Mūrmanis Mārtiņš 12.57

6.Artūrs Voskis 12.80

7.Rinalds Virsis 12.81

8.Edgars Zjukovs 12.91

9.Mārtiņš Cīrulis 13.22

10.Emīls Zjukovs 13.28


300 m

Sievietes I vec.gr.

1.Patrīcija Ozoliņa 00:49.27

2. Džeina Riekstiņa 00:50.28

3. Alīna Antipova 00:54.69


Vīrieši I vec.gr.

1.Valts Zaķis 00:40.27

2.Kalvis Kaktiņš 00:40.27

3.Artis Lūsis 00:41.19 3.Jānis Ģērmanis 00:41.19

5.Mārtiņš Cīrulis 00:43.87

6.Edgars Zjukovs 00:45.03

7.Emīls Zjukovs 00:45.44


1500 m

Sievietes I vec.gr.

1. Guna Ģērmane 04:52.00

2. Jeļizaveta Černova 05:56.00

3. Marta Liepiņa 06:19.00

4. Lāsma Zelča 07:06.00

Sievietes II vec.gr.

1. Zlata Kallase 08:05.00 (koef. 07:58.8)

2. Inese Zelča 10:59.00 (koef. 09:28.5)


Vīrieši I vec.gr.

1.Nauris Ciekurzis 04:49.0

2.Jānis Veļķeris 05:06.00

3.Valts Zaķis 05:12.00

4. Gvido Čipats 05:26.00

5. Arnis Dzenītis 05:34.00

6. Miks Jencītis 06:18.00

Vīrieši II vec.gr.

1.Raivis Bērziņš 05:36.00






3000 m

Sievietes I vec.gr.

1.Kintija Bačka 13:45.00

Sievietes II vec.gr.

1.Inese Sirmā 13:30.00

2.Irita Bačka 14:59.59



Vīrieši I vec.gr.

1.Nauris Ciekurzis 10:37.8

2.Sergejs Baikovs 13:40.00


Vīrieši II vec.gr.

1.Antis Zunda 11:26.00


3 km soļošana

Sievietes I vec.gr.

1.Līva Ejuba 19:31.00

2.Lāsma Zelča 20:06.00

Sievietes II vec.gr.

1.Inese Sirmā 17:41.00 (koef. 16:06)

2.Diāna Odumiņa 19:47.00 (koef. 17:06)

3.Irita Bačka 19:09.00 (koef. 17:51)


Vīrieši I vec.gr.

1.Edgars Gjačs 12:50.00

Vīrieši II vec.gr.

1.Harijs Āboliņš 17:27.00 (koef.12:56)

2.Gunārs Rubenis 20:19.00 (koef.13:15)

3.Jāzeps Odumiņš 25:40.00 (koef.15:16)

Raivis Bērziņš 17:02.00 (koef.15:46)


Diska mešana

Sievietes I vec.gr.

1. Kristīne Andrejeva 30.45

2. Ilze Stepanova 27.94

3. Marina Afanasjeva 26.23

4.Linda Vīksniņa 23.30

5.Daimona Artamonova 22.30

6.Lāsma Zelča 17.48

7.Evita Melngaile 16.62

Sievietes II vec.gr.

1.Inese Zelča 18.17 (koef.23.85)

2.Anita Žavrida 17.00 (koef.20.50)


Vīrieši I vec.gr.

1.Jānis Pāvuliņš 38.12

2.Alvis Makejevs 30.11

3.Edgars Zvejnieks 27.19

4.Dāvis Jermacāns 26.08

5.Ēvalds Barkāns 25.24

6.Matīss Kļaviņš 24.71

7. Nauris Jermacāns 22.93

8.Nauris Tiltiņš 17.09


Vīrieši II vec.gr.

1.Jānis Kurličs 30.75 (koef. 37.05)

2.Jānis Pērkons 31.71 (koef.36.90)

3.Ilvars Glāznieks 31.97 (koef. 35.21)

4. Dzintars Abakoks 28.94 (koef. 31.87)

5.Gunārs Rubenis 21.54 (koef. 27.53)


Lodes grūšana

Sievietes I vec.gr.

1.Ilze Stepanova 10.80

2.Kristīne Andrejeva 9.74

3. Līva Bērziņa 7.94

4.Alīna Antipova 7.85

5.Linda Vīksniņa 7.15

6.Madara Varfolomejeva 7.01

7.Lāsma Zelča 6.44

8.Viktorija Medvedeva 6.43

Sievietes I Ivec.gr.

1.Anita Žavrida 8.18 (koef. 9.87)

2.Inese Zelča 7.79 (koef. 9.82)


Vīrieši I vec.gr.

1.Jānis Pāvuliņš 14.22

2. Nauris Jermacāns 9.74

3.Ēvalds Barkāns 8.62

4.Matīss Kļaviņš 8.57

5.Edgars Zvejnieks 8.20

6.Nauris Tiltiņš 7.33

7.Gvido Čipats 7.30

Vīrieši II vec.gr.

1.Jānis Pērkons 9.75 (koef.10.86)

2.Gunārs Rubenis 8.89 (koef.12.44)

3. Dzintars Abakoks 9.75 (koef.10.86)

4.Atis jencītis 8.40 (koef.10.10)


Šķēpa mešana

Sievietes I vec.gr.

1.Madara Vorfolomejeva 27.27

2. Daimona Artamonova 24.72

3. Signe Jansone 20.45

4. Eva Bērziņa 20.43

5.Lāsma Zelča 17.47

Sievietes II vec.gr.

1.Anita Žavrida 18.73 (koef. 23.37)

2.Inese Zelča 10.35 (koef.13.61)


Vīrieši I vec.gr.

1. Jānis Pāvuliņš 47.09

2. Dāvis Jermacāns 43.99

3.Artis Lūsis 39.71

4. Gvido Čipats 37.70

5. Ēvalds Barkāns 35.43

6.Kalvis Katiņš 35.24

7.Artūrs Voskis 32.21

8. Nauris Jermacāns 31.48

Vīrieši II vec.gr.

1.Arnis Cāns 41.74 (koef.51.25)

2. Jānis Pērkons 26.07 (koef.40.72)

3.Raivis Bērziņš 28.40 (koef.30.85)


Tāllēkšana

Sievietes I vec.gr.

1. Madara Vorfolomejeva 3.85

2.Tīna Ciprusa 3.81

3.Viktorija Medvedeva 3.27

Sievietes II vec.gr.

1.Inita Medne 3.22



Vīrieši I vec.gr.

1.Rinalds Virsis 5.11

2.Mārtiņš Mūrmanis 5.10

3.Valdemārs Timofejevs 4.95

4.Gvido Čipats 4.70

5.Linards Meistars 4.47

6.Artis Dzenītis 4.44




3-solis

Sievietes Ivec.gr.

1.Sanita Ozoliņa 8.47

2.Betija Glāzniece 8.43

3.Santa Vīksniņa 7.90

Ērina Logina 7.49


Vīrieši I vec.gr.

1. Mārtiņš Mūrmanis 10.88

2.Valdemārs Timofejevs 10.47

Vīrieši II vec.gr.

1.Aivars Blauvs 8.66


Pievieno komentāru

Sports