Vieglatlētika: sekmīgi startē Jēkabpilī

Gulbenes sporta skolas sportisti maija sākumā Jēkabpilī piedalījās atklātajā čempionātā vieglatlētikā P.Zeltiņa un J.Bērziņa piemiņai, informē treneris Voldemārs Mezītis.

Ļoti veiksmīgi 100 metru skrējienu veica Dana Vasiļenko, kura finālā ieguva 2.vietu ar personisko rekordu (13,42 sekundes) un izpildīja Valsts olimpiādes dalībnieka normatīvu. Tāllēkšanā ar rezultātu 4,67 metri Dana izcīnīja 5.vietu.

100 metru skrējienā vīriešiem 5.vietu ar jaunu personisko rekordu (11,86 sekundes) izcīnīja Linards Buliga. 8.vietu ieguva Elvis Kamšs (11,93 sekundes), 23.vietā ierindojās Jānis Guobis (12,86 sekundes), 25.vietā - Kārlis Eniks (13,75 sekundes).

400 metru skrējienā ar labu personisko rezultātu (0:57,20) 18.vietu ieguva Valters Svetlovs. Sieviešu konkurencē 400 metru skrējienā ar rezultātu (1:02,90) 4.vietu izcīnīja Līga Svetlova. 400 metrus veica arī Ralfs Pajats (0:59,63) un ieguva 21.vietu.

1500 metru skrējienā ar rezultātu 4:49,84 7.vietu ieņēma Dāvis Kārkliņš.