Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vieglatlētika: skrējiens “Rankas apļi” notiek jau 20.reizi

Rankas pagastā pagājušajā sestdienā norisinājās tradicionālais skrējiens “Rankas apļi”. Šogad skrējiens svinēja savu 20.gadskārtu. Sportisti tajā sacentās trīs un sešu kilometru distancēs. Sacensībās uz starta stājās gan mūsu pašu novada skrējēji, gan arī dalībnieki no citiem novadiem.

Trīs kilometru distancē S8 grupā labāko rezultātu uzrādīja Keita Rukmane (Jaunpiebalga), V8 grupā – Matīss Kalniņš (Grundzāle). S10 grupā ātrākā bija Zanda Loginova (Jaunpiebalga), V10 grupā – Ernests Dzenītis (Ranka). S12 grupā uzvarēja Nellija Augule (Druviena), V12 grupā – Renārs Kļaviņš (Grundzāle). S14 grupā 1.vietu izcīnīja Diāna Jakobija (Jaunpiebalga), V14 grupā – Ričards Kamenders (Tirza). S16 grupā labākā bija Una Muižniece (Smiltene), V16 grupā labākais – Ainis Dailide (Ranka). S18 grupā uzvaras laurus plūca Gabriella Kallase (Gulbene). S21 grupā labākais rezultāts - Anitai Ķēniņai (Tirza). S elites grupā labākā bija Madara Lazda (Ranka). S40 grupā 1.vieta – Gunai Ģērmanei (Stāmeriena), S50 grupā – Sandrai Volodinai (Gulbene), V60 grupā – Jānim Klimonam (Lizums).


6 kilometru distancē V18 grupā uzvarēja Matīss Slikšjānis (Grundzāle), V elites grupā – Artis Logins (Balvi), V21 grupā – Guntis Šivars (Lizums), V40 grupā – Salvis Žīgurs (Kalniena) un V50 grupā – Antis Zunda (Gulbene).


Rankas pagasta pārvades sporta pasākumu organizators Pēteris Zelčs atklāj, ka visi sportisti, kas finišēja, saņēma šokolādes medaļas no SIA “Sintija un Co” (S.Kurzemniece, A.Klimanovs). Sešu masveidīgāko komandu pārstāvjus sveica SIA “Vecpāpani” (M.Brencis). Balvas sportistiem sagādāja AS “Rankas piens” (A.Spalviņš), ZS “Ķelmēni” (J.Paulovičs), Gulbenes sporta centrs (Z.Lazdiņš) un Latvijas Zemnieku savienība.


“Sportistus un līdzjutējus iepriecināja Rankas pamatskolas popgrupa “Dimantiņi” (skolotāja I.Bleive) un ielu vingrotāji no Gulbenes. Paldies pirmsskolas izglītības iestādes “Ābelīte” saimniecēm, kas visus līdzjutējus un sportistus cienāja un stiprināja ar zupu, kas tika gatavota pēc Rankas muižkunga receptes! Paldies sportistiem par izturību un tiesnešiem par veiksmīgu sacensību norisi! Uz tikšanos nākamajos “Rankas apļos”!” saka P.Zelčs.


Pievieno komentāru

Sports