Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vieglatlētika: soļotāji cīnās par Viktora Kazāka kausu

Pilsētas svētku ietvaros ceturto gadu pēc kārtas 25.jūlijā Gulbenes sporta centra sporta laukumā notika Viktora Kazāka piemiņas kauss soļošanā. Vairāk foto šeit.

Lai gan dalībnieku skaits nebija ļoti kupls, tomēr sacensības noritēja sirsnīgā atmosfērā, par ko gādāja V.Kazāka ģimene – meita Maija, mazdēls Madars ar ģimeni, kas bija sarūpējuši katram dalībniekam piemiņas nozīmīti, kā arī Ungārijas pūtēju orķestra muzikālais sveiciens.

Ceļojošais kauss tika pasniegts jau ceturto gadu. Pirmajā gadā par soļošanas tradīciju kopšanu Gulbenes novadā un sasniegumiem tas tika pasniegts Gunāram Rubenim, otrajā gadā - Ritai Vucēnai, pagājušajā gadā kauss aizceļoja pie Jāzepa Odumiņa, bet šogad šis gods tika uzticēts Harijam Āboliņam.

Dāmām bija jāveic 2 kilometri gara distance, un par uzvarētāju šogad kļuva Inese Sirmā. S II vecuma grupā otro vietu izcīnīja Diāna Odumiņa, bet trešo – Anita Žavrida. Dāmām S grupā pirmajā vietā - Baiba Pušpure, bet otrā - Lāsma Zelča. Meitenēm bija jāveic 1 kilometru gara distance un par uzvarētāju kļuva jaunā sportiste no Druvienas Ieva Balode.

Vīrieši spēkiem mērojās 3 kilometru soļošanā. Par uzvarētāju kļuva Edgars Gjačs, kas pamazām apkopjas pēc operācijas, otrajā vietā - Raivis Bērziņš, bet trešajā pozīcijā - Viktora Kazāka mazdēls Madars Dauškans. V II grupas dalībniekiem pēc aprēķinātās koeficientu sistēmas par uzvarētāju kļuva Raitis Lērme no Valmieras, tikai četras sekundes aiz viņa otrajā vietā - Harijs Āboliņš, bet trešo vietu izcīnīja Gunārs Rubenis.

Jaunieši spēkiem mērojās 2 kilometru soļojumā. Par uzvarētāju kļuva Artis Vīzners, otrajā vietā - Lauris Ivanovs, bet trešajā pozīcijā - Atis Valkjuns.

Par sacensību organizēšanu paldies Mirdzai Kušķei, kas pirms četriem gadiem kļuva par šo sacensību idejas autori.

Pievieno komentāru

Sports