Vieglatlētika: soļotāji startē Latvijas čempionātā

Nedēļas nogalē Rīgas sporta manēžā notika Latvijas čempionāts soļošanā telpās visām vecuma grupām.

Entuziasts, soļotājs Gunārs Rubenis stāsta, ka sacensību programmā bija iekļauta arī soļošana 3 kilometru distancē veterāniem, kuriem tas bija pirmais šāda veida valsts čempionāts pēc Latvijas valsts neatkarības atjaunošanas. Bez Latvijas labākajiem soļotājiem piedalījās arī veterāni no Šveices. Sacensības notika pēc koeficientu sistēmas. Dāmām sudraba medaļu izcīnīja mūsu novada soļotāja Ņina Jurciņa. Kungu konkurencē bronzas godalgu ieguva G.Rubenis, Guntis Balodis ierindojās 5.vietā, Andrejs Vācietis – 8.vietā.

“14.februārī visi soļošanas meistari tiek aicināti uz Daugavpili, kur divās vecuma grupās arī pēc koeficientu sistēmas notiks Latgales atklātais čempionāts vieglatlētikā, bet vēl pēc divām nedēļām jāstartē Latvijas kārtējās veterānu spēļu sacensībās vieglatlētikā. Soļošanas sezona uzņem apgriezienus,” piebilst G.Rubenis.

Čempionātā Rīgā trenera Jura Gjača vadībā startēja arī divi mūsu novada jaunie soļotāji. 1000 metru soļojumā U14 grupas meitenēm Terēze Putene ierindojās 13.vietā, savukārt Atis Valkjuns U14 grupas zēniem ieguva 4.vietu.

Pievieno komentāru

Sports