Vieglatlētika: spēkiem mērojas veterāni

Latvijas sporta veterānu 50.sporta spēlēs 16.februārī Rīgas sporta manēžā spēkiem mērojās veterāni -vieglatlēti. Trīsdesmit trīs komandu konkurencē Gulbenes novads ierindojās devītajā vietā. Kopvērtējumā summēja divdesmit labākos izcīnīto vietu punktus.

Individuālajā vērtējumā gandrīz visi startējušie gulbenieši izcīnīja vismaz vienu augstāka vai zemāka kaluma medaļu.

Viena zelta un divas sudraba godalgas Zaigai Baltai. Viņa pārliecinoši uzvarēja S 70+ grupā 200 metru distancē, uzrādīja otro labāko rezultātu tāllēkšanā un 60 metru skrējienā.

Inese Sirmā S 40+ grupā ierindojās otrajā pozīcijā gan 3000 metru, gan 800 metru distancē.

3 kilometru soļošanā dāmām sacentās trīs Gulbenes novada sportistes. S 40+ grupā Irita Bačka izcīnīja otro vietu, bet bronzas godalgu (trešo vietu) ieguva Anita Žavrida. Savukārt, S 60+ grupā Ņina Jurciņa nodrošināja sev trešo vietu.

Kungiem izcilu sniegumu demonstrēja V 35+ grupas sportists Raimonds Siliņš, kurš 1500 metru un 3000 metru skrējienā kļuva par uzvarētāju. Startējot individuāli trīssoļlēkšanā viņam otrā vieta.

3000 metru distancē par savas grupas V 60+ uzvarētāju kļuva Jānis Supe.

3 kilometru soļošanā V 65+ grupā pirmās un otrās vietas lauri gulbeniešiem, tā par uzvarētāju kļuva Harijs Āboliņš, bet otrajā pozīcijā Guntis Balodis.

V 75+ grupas sportists Gunārs Rubenis soļošanas disciplīnā ierindojās otrajā vietā aiz bijušā gulbenieša Zigurda Irbes. Savukārt, zelta godalgu Gunārs izcīnīja augstlēkšanā.

Lodes grūšanā kopā ar pārējiem sacentās divi Gulbenes novada sportisti. Abiem bija ļoti blīvi rezultāti, starpība tikai 12 cm, lai gan katrs startēja savā vecuma grupā. Šoreiz „ iekšējā konkurencē" un arī V 45+ grupā uzvarēja Ivars Logins. Jānis Pāvuliņš kļuva par V 35+ grupas uzvarētāju.