Vieglatlētika: startē Jāņu un Līgu čempionātā

10.jūnijā Preiļu stadionā vairāk nekā 80 dalībnieki no visiem Latvijas novadiem pulcējās uz Līgu un Jāņu atklāto čempionātu vieglatlētikā. Sacensībās piedalījās arī kupls pulks Gulbenes novada sportistu.

Sacensības tika atklātas ar kopīgu himnas dziedāšanu, kā arī ar Līgu un Jāņu sumināšanu. Sportisti pēc uzrādītajiem rezultātiem tika apbalvoti pa vecuma grupām, bet pēc koeficientu sistēmas tika noteikti trīs absolūtie uzvarētāji. Pirmo triju vietu ieguvēji katrā vecuma grupā saņēma diplomus. Savukārt uzvarētājus pēc koeficientu tabulām apbalvoja ar krekliņiem, kurus rotāja čempionāta simbolika, un sieru.

Inese Zelča grūda lodi un izcīnīja 2.vietu savā vecuma grupā. Jānis Pērkons tika apbalvots ar trim diplomiem, iegūstot divas 2.vietas ar veterānu startu personīgajiem rekordiem šķēpa mešanā un augstlēkšanā un 3.vietu lodes grūšanā. Harijs Āboliņš izcīnīja 1.vietu 5 kilometru soļošanā savā vecuma grupā un 3.vietu visu soļotāju konkurencē. Arī Gunārs Rubenis izcīnīja 1.vietu starp savas vecuma grupas soļotājiem un ieguva 2.vietu visu soļotāju konkurencē.

Jaungulbenieši Jānis Pāvuliņš, Arnis Cāns un Aivars Barnalickis katrs savā vecuma grupā lodes grūšanā izcīnīja 1.vietas. A.Barnalickis arī tāllēkšanā savā vecuma grupā izcīnīja 1.vietu. Arī šķēpa mešanā gan J.Pāvuliņš, gan A.Cāns savās vecuma grupās uzrādīja labākos rezultātus. A.Cānam - labākais rezultāts arī starp visiem šķēpa metējiem un J.Pāvuliņam - 2.vieta. Jaungulbenes sportisti saka paldies trenerim Gunāram Pāvuliņam par ieguldīto darbu un Jaungulbenes pagasta pārvaldei par nokļūšanu sacensību vietā.

Sacensībās startēja arī Dace Anča. 1500 metru skrējienā viņai 1.vieta savā vecuma grupā un 3.vieta starp visām sportistēm. Jānis Ančs 1500 metru skrējienā savā vecuma grupā izcīnīja 1.vietu. Sandra Volodina 1500 metru skrējienā savā vecuma grupā ieguva 2.vietu. Arī tāllēkšanā savā vecuma grupā viņai 2. rezultāts.

Inese Sirmā 1500 metru skrējienā savā vecuma grupā izcīnīja 1.vietu. 400 metru skrējienā viņai - 2.vieta grupā. 3 kilometru soļošanā Irita Bačka savā vecuma grupā izcīnīja 1.vietu. Jānis Supe 5000 metru skrējienā gan savā grupā, gan arī starp visiem sportistiem guva uzvaru.