Vieglatlētika: startē Madonā

Varakļānos pagājušajā nedēļā notika Madonas skolēnu vieglatlētikas sacensības "B" un "A" jauniešu grupai. Sacensībās startēja arī deviņi Gulbenes sporta skolas sportisti, informē treneris Voldemārs Mezītis.

Skriešanas disciplīnās rezultāti tika fiksēti ar rokas hronometru. "A" grupas jaunietēm 100 metru skrējienā 1.vietu izcīnīja Anda Kablukova (12,98 sekundes), arī 400 metru skrējienā viņai - 1.vieta (1:02,80). "A" grupas jauniešiem 100 metru skrējienā 2.vietu izcīnīja Linards Birznieks (11,4 sekundes), 3.vietu - Edgars Baldonis (11,6 sekundes), 7.vietu - Valters Svetlovs (12,0 sekundes), 8.vietu - Ralfs Pajats (12,6 sekundes), 10.vietu - Ervīns Ivanovs (12,8 sekundes) un 13.vietu - Kārlis Eniks (13,0 sekundes). 400 metru skrējienā V.Svetlovs ieguva 3.vietu (0:57,3), R.Pajats - 4.vietu (0:58,1) un E.Ivanovs - 5.vietu (1:00,1). 4x400 metru stafetes skrējienā komanda, kurā startēja E.Baldonis, V.Svetlovs, R.Pajats un K.Eniks, ieguva 2.vietu.

"B" grupas jauniešiem 4.vietā 100 metru skrējienā ierindojās Matīss Tīrums (12,7 sekundes), 400 metru skrējienā viņš izcīnīja 1.vietu (1:00,5). Dilans Kurepins 100 metru skrējienā ierindojās 8.vietā (13,9 sekundes) un 110 metru barjerskriešanā ieguva 3.vietu (0:21,1).