Vieglatlētika: startē starptautiskās sacensībās

Igaunijā, Veru, 16.martā notika starptautiskas vieglatlētikas sacensības. Gulbenes sporta skolu tajās pārstāvēja deviņi sportisti.

Treneris Voldemārs Mezītis informē, ka labu līmeni sacensībās demonstrēja Anda Kablukova, kas 1996.gadā dzimušo meiteņu grupā 60 metru skrējienā izcīnīja 3.vietu (8,26 sekundes), 3.vieta viņai arī 200 metru skrējienā (27,62 sekundes). 60 metru skrējienā 1996.gadā dzimušiem zēniem 7.vietā ierindojās Edgars Baldonis (7,58 sekundes), 10.vietā - Valters Svetlovs (7,76 sekundes), 19.vietā - Ralfs Pajats (8,1 sekunde), 20.vietā - Kārlis Eniks (8,28 sekundes). 200 metru skrējienā E.Baldonis ieguva 8.vietu (24,84 sekundes), 11.vietā ierindojās V.Svetlovs (25,07 sekundes), 18.vietā - R.Pajats (26,55 sekundes) un 20.vietā - K.Eniks (27,76 sekundes). 1000 metru skrējienā 1996.gadā dzimušiem zēniem 6.vietu ieguva Valērijs Kuzmins (3.18,39).

1998.gadā dzimušiem zēniem Matīss Tīrums ierindojās 11.vietā gan 60 metru skrējienā (8,39 sekundes), gan arī 200 metru skrējienā (27,82 sekundes). 15.vietā 200 metru skrējienā (30,22 sekundes) un 17.vietā 60 metru skrējienā (8,99 sekundes) ierindojās Dilans Kurepins.

Savukārt 21.martā 8 Gulbenes sporta skolas sportisti cīnījās Madonas bērnu un jaunatnes sporta skolas ziemas čempionātā vieglatlētikas daudzcīņās junioriem, jauniešiem un zēnu grupai. 2.vietu jaunietēm ieguva A.Kablukova, veicot 60 metru barjeras 9,8 sekundēs, 60 metru skrējienu 8,0 sekundēs, pildbumbas aizgrūžot 8,81 metru, tālumā lecot 4,7 metrus un augstumā - 1,30 metrus. Junioru un jauniešu grupā 8.vietā ierindojās Dāvis Kārkliņš, 9.vietā - V.Kuzmins, 11.vietā - R.Pajats, 13.vietā - K.Eniks. Traumu dēļ visās disciplīnās nenostartēja E.Baldonis un Jānis Guobis. Zēnu grupā 5.vietu ieguva M.Tīrums.