Vieglatlētika: teicami veterānu starti 3

Atjaunotajā mājīgajā Rēzeknes stadionā 22.jūlijā notika Latvijas valsts 3. čempionāts vieglatlētikā veterāniem. Sportisti sacentās 5 vecumā grupās. Gandrīz 200 valsts labāko veterānu vidū piedalījās arī 13 Gulbenes novada veterāni, kuri izcīnīja 23 medaļas.
Par to informē Gunārs Rubenis.

Jānis Pāvuliņš izcīnīja zelta godalgas lodes grūšanā, diska un šķēpa mešanā. Kristīne Andrejeva ieguva 1.vietu lodes grūšanā un 2.vietu diska mešanā. Jānim Pērkonam – bronzas godalgas lodes grūšanā, diska un šķēpa mešanā. Anitai Žavridai, kura, cerams, tikai uz laiku pārtraukusi piedalīties soļošanas sacensībās, šoreiz sudraba godalga diska mešanā. Voldemārs Mezītis, kā tas šajā sezonā kļuvis par paradumu, finišēja 1.vietā 100 metru skrējienā savā vecuma grupā.

Par valsts čempioniem 5 km soļojumā kļuva Andrejs Vācietis, Raivis Bērziņš un Gunārs Rubenis. Raivim Bērziņam - arī 2.vieta trīssoļlēkšanā, bet Gunāram Rubenim - bronzas godalgas augstlēkšanā un diska mešanā. Sudraba godalgas 5 km soļojumā ieguva Ņina Jurciņa, Guntis Balodis, Jānis Klimons, Harijs Āboliņš un Ādolfs Mičulis. Ādolfs kļuva arī par valsts čempionu 1500 m skrējienā un ieguva 2.vietu lodes grūšanā.

G.Rubenis, atgriežoties pie Gulbenes novada triumfālā starta Valkā 15.-16.jūlijā notikušajās 54 pašvaldību sporta spēlēs, uzsver Gulbenes novada soļotāju lielisko startu, kuram toni uzdeva Rita Vucena 3 km soļojumā ar savu fantastisko sniegumu, labojot valsts rekordu vairāk nekā par 3 min. savā vecuma grupā. Paredzams, ka Ritas rezultāts 2017.gadā būs viens no labākajiem pasaulē.

Kopumā komandas pūrā soļotāji deva 22 medaļas: 10 zelta, 9 sudraba un 3 bronzas godalgas, turklāt 2 soļotāji, startējot tāllēkšanā, izcīnīja sudraba, augstlēkšanā – bronzas godalgu. Skrējēji izcīnīja 15 medaļas – 13 zelta un 2 sudraba. Metēju pienesums komandai ir 10 medaļas: 7 zelta un 2 sudraba un 1 bronzas godalga.

Komentāri 3

Fans

Malači veterāni, par piedalīšanos, bet tā slavināšana, nu mazliet jau piegriežas, jo medaļas šajās sacensībās deva visiem , kas tika līdz finišam, jo pārsvarā katrā vecuma grupā divi vai trīs dalībnieki, it īpaši soļošanā!!!

pirms 4 gadiem, 2017.07.25 17:14

Paskaitiju

Gandrīz 200 valsts labāko veterānu vidū piedalījās arī 13 Gulbenes novada veterāni, kuri izcīnīja 23 medaļas.