Vieglatlētika: veiksmīgi starti 3

Valmierā 20. un 21.jūnijā norisinājās starptautiskās sacensības vieglatlētikā jauniešiem, kurās startēja arī gulbenieši. Par to informē Voldemārs Mezītis.

V.Mezītis stāsta, ka Gulbenes sporta skolas audzēkņi startējuši veiksmīgi. 100 metru skrējienā junioriem 2.vietu ar jaunu personisko rezultātu (11,46 sekundes) izcīnīja Elvis Kamšs. 200 metru skrējienā pēc priekšsacīkstēm E.Kamšs uzrādīja otro labāko rezultātu (23,40 sekundes), bet finālā viņš nestartēja nelielas traumas dēļ.

Jaunietēm 100 metru skrējienā 9.vietā ir Dana Vasiļenko (13,65 sekundes), savukārt 200 metru skrējienā - 12.vieta (28,8 sekundes).

Dana Kablukova 100 metru skrējienā izcīnīja 13.vietu (13,72 sekundes). "Ir izpildījusi Valsts Olimpiādes normatīvu," norāda V.Mezītis. 200 metru skrējienā D.Kablukovai - 11.vieta (28,69 sekundes).

Jauniešiem 100 metru skrējienā 20.vietā ierindojās Edgars Baldonis (12,33 sekundes), savukārt 200 metru skrējienā viņš izcīnīja 17.vietu (25,29 sekundes).

25.vieta 100 metru skrējienā (12,61 sekunde) un 23.vieta 200 metru skrējienā (26,08 sekundes) ir Jānim Goubam.
Kārlim Enikam 100 metru skrējienā (13,52 sekundes) ir iegūta 35.vieta, bet 200 metru skrējienā (28,23 sekundes) - 27.vieta.

400 metru skrējienā (00:57,95 sekundes) 14.vietu izcīnīja Valters Svetlovs, bet 200 metru skrējienā (25,8 sekundes) viņš ierindojās 21.vietā.