Vieglatlētika: veterāni startē Jēkabpilī

Par tradicionālām kļuvušas Jēkabpils atklātās veterānu sacensības vieglatlētikā telpās, kas notiek janvāra sākumā tradicionāli jau sesto gadu pēc kārtas. Par to informē Gunārs Rubenis.

Kopš pagājušā gada sacensības tiek dēvētas par “Lūša kausu” izcīņu. Arī šogad sacensības pulcēja Latvijas labākos vieglatlētikas veterānus, starp kuriem bija arī vairāki gulbenieši. Pēc nolikuma sportisti tika sadalīti divās vecuma grupās un vērtēšana notika pēc vecuma koeficientu sistēmas.

Voldemārs Mezītis piedalījās 60 metru un 200 metru skrējienā, izcīnot abās distancēs “Lūša kausu” par otro vietu.

Lodes grūdēju konkurencē piedalījās arī gulbenieši Jānis Pāvuliņš, G.Rubenis un Kristīne Andrejeva. Abi  Gulbenes spēkavīri savās vecuma grupās ierindojās otrajās vietās, bet K.Andrejeva – 4.vietā.

Dāmas un kungi soļoja trīs kilometrus, kur Gulbenes novada veterānu pārstāvniecība bija viskuplākā. Dāmu konkurencē Iritai Bačkai – 3.vieta, Ņinai Jurciņai – 4.vieta. Kungu konkurencē 1.vieta – Harijam Āboliņam, 4.vieta – Ādolfam Mičulim, 5.vieta – Andrejam Vācietim, Guntim Balodim – 6. rezultāts. Visi kungi startēja otrajā vecuma grupā.

Pievieno komentāru

Sports