Vieglatlētika (veterāni): trīsdesmit komandu konkurence gulbenieši - vienpadsmitie 1

Latvijas sporta veterānu 52.sporta spēļu ietvaros 8.martā Rīgas sporta manēžā spēkiem mērojās sporta veterāni-vieglatlēti. Trīsdesmit komandu konkurencē Gulbenes novads ierindojās vienpadsmitajā vietā. Kopvērtējumā summēja divdesmit labākos izcīnīto vietu punktus.
Gulbenes novadu pārstāvēja trīspadsmit sportisti.

Divas zelta un viena sudraba godalga Gunai Ģērmanei. Viņa uzrādīja labāko rezultātu gan 200, gan 800 metru skrējienos S 30+ grupā, kā arī bija otrā tāllēkšanā.

Viena zelta godalga Inesei Sirmajai. Viņa uzvarēja S 45+ grupā 3 kilometru soļošanā, kā arī uzrādīja ceturto labāko rezultātu 3000 metru skrējienā.

3 kilometru soļošanā dāmām vēl viena zelta medaļa - S 65+ grupā Ņina Jurciņa izcīnīja pirmo vietu, bet 200 metru skrējienā viņa izcīnīja otro vietu. 3 kilometru soļojumā Gulbenes novada dāmām vēl divas sudraba godalgas. S 30+ grupā Baiba Pušpure plūca otrās vietas laurus, bet S 40+ grupā Irita Bačka nodrošināja sev otro vietu.

Gulbenes novada vieglatlētikas veterānu komandu pirmo reizi bija kuplinājusi arī Ize Boldāne. Viņa S 45+ grupā 800 metros izcīnīja otro vietu, bet 3000 metru distancē ierindojās trešajā pozīcijā.

Ceturto augstākā kaluma medaļu Gulbenes novada komandai izcīnīja Andrejs Vācietis, kurš 3 kilometri soļojumā bija pirmais V 80+ grupā.

Piekto zelta godalgu sarūpēja Harijs Āboliņš. Viņš 3 kilometru distanci soļošanā V 65+ grupā veica visātrāk. Ceturtajā pozīcijā Guntis Balodis.

Jānis Pāvuliņš V 40+ grupā lodes grūšanā izcīnīja otro vietu.

Gunārs Rubenis V 75+ grupā izcīnīja divas sudraba medaļas. Augstlēkšanā un lodes grūšanā viņš ierindojās otrajā vietā. Jānim Pērkonam V 65+ grupā abās disciplīnās piektā pozīcija.

Marta otrā pusē seši Gulbenes novada sportisti, kas pārstāv soļošanas disciplīnu, dosies uz Poliju, lai piedalītos Eiropas veterānu čempionātā vieglatlētikā.