Vieglatlētika: veterāniem - 18 medaļas

Rīgas sporta manēžā 27.februārī notika Latvijas Sporta veterānu savienības pašvaldību 53. sporta spēļu ziemas sacensības vieglatlētikā telpās. Sacensībās piedalījās arī Gulbenes novada sportisti, informē sporta entuziasts, soļotājs Gunārs Rubenis.

Sportisti startēja vecuma grupās ik pa pieciem gadiem.

3 kilometru soļojumā dāmām grupā 1.vietu izcīnīja Inese Sirmā, 2.vietu ieguva Irita Bačka un Ņina Jurciņa. Ilze Urbāne 2.vietu ieguva 3000 metru skrējienā un 3.vietu – 800 metru skrējienā.

Lodes grūšanā 3.vietu ieņēma Kristīne Andrejeva.

3 kilometru soļojumā kungiem grupās 1.vietas izcīnīja G.Rubenis, Andrejs Vācietis un Harijs Āboliņš, 2.vietu ieguva Guntis Balodis un Raivis Bērziņš – 3.vietu.

G.Rubenis 2.vietu izcīnīja arī lodes grūšanā un 3.vietu – augstlēkšanā.

Sekmīgi lodes grūšanā startēja arī Ivars Logins un Jānis Pāvuliņš, kuriem attiecīgi ir zelta un sudraba godalgas savās vecuma grupās.

Valsts senioru sacensībās veiksmīgi iekļāvies arī Jānis Ludāns, kurš ieguva 2.vietu lodes grūšanā un 3.vietu trīssoļlēkšanā.

Voldemārs Mezītis izcīnīja bronzas godalgu 60 metru sprinta skrējienā.

“Komandu sacensībās 32 komandu konkurencē Gulbenes pašvaldībai - vien necilā 13.vieta. Rūpīgāk izplānojot to dalībnieku startus, kas piedalījās sacensībās, komanda varēja iekļūt arī pirmajā desmitniekā,” piebilst G.Rubenis.

Pievieno komentāru

Sports