Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vislatvijas Golfa diena: gaida laukumi arī Jaungulbenē un Lizumā

Latvijas golfa federācija 9.maijā organizē Vislatvijas Golfa dienu. Šajā dienā visi, kuri piesakās spēlēt golfu, tiek apkalpoti pilnīgi par brīvu. Tiek piedāvātas 13 vietas Latvijā, kur to var izdarīt, tanī skaitā arī Gulbenes novadā - Jaungulbenes pagastā golfa laukums "Riekstiņi" un Lizuma pagastā pļavu golfa laukums "Siltie" .

"Golfa dienā paveras lieliska iespēja zinošu un atsaucīgu palīgu pavadībā bez jebkādiem papildu izdevumiem visu noskaidrot pašrocīgi. Katrā golfa laukumā viscaur Latvijā būs iespēja iepazīt spēles pamatus un apgūt pirmās praktiskās iemaņas, kā arī atskārst, kas spēj piesaistīt spēlei uz mūžu," stāsta Latvijas Golfa federācijas ģenerālsekretāre Aiga Nesaule.

Golfa laukuma "Riekstiņi"!" saimnieki Linda un Māris Danieki 9.maijā gaida ikvienu golfa spēlēt gribētāju.

""Riekstiņos" 9. maijā visi dalībnieki tiks tiks nodrošināti ar visu inventāru golfa spēlei - nūju komplektu, somu, ratiņiem, bumbiņām,  izsitiena kociņiem un rezultātu kartēm," atklāj M.Danieks.

"Visus interesentus aicinām ierasties golfa laukumā pulksten 10:30, lai iepazītos ar golfa spēlei nepieciešamo inventāru. 11:00 tiks apgūti golfa spēles pamatelementi, 12:00 sāksies golfa spēle pieredzējušu spēlētāju pavadībā. 14:00 notiks apbalvošana neformālā gaisotnē pie tējas un apspriedīsim turpmākos soļus golfā. Lūdzam ierasties ērtā un golfam piemērotā apģērbā. (Augstpapēžu kurpēs, lūdzu, neierasties!) Pieteikties var pa tālruņiem 26565321 un 25422007," sīkāk par Vislatvijas Golfa dienas norisi stāsta M.,Danieks.

M.Danieks sola superbonusu - visi, kas ieradīsies uz Vislatvijas Golfa dienu, saņems ekskluzīvu iespēju "Riekstiņi" laukumā golfa spēlēs maijā, jūnijā, jūlijā, augustā bez maksas neierobežoti izmantot nūju komplektu, nūju somu, golfa somas pārvadājamos ratiņus.

Vēl Vislatvijas Golfa dienā šā atpūtas veida cienītāji un tie, kas grib apgūt šo spēli, var doties arī uz Lizuma pagastu, kur ikvienu gaidīs pļavu golfa laukumu "Siltais". Informācija un pieteikšanās - pa tālruņiem 26404374 un 29435267.

Reģistrēties Golfa dienai Latvijā var šeit.

Pievieno komentāru

Sports