Volejbola čempionāts turpinās

Pagājušajā svētdienā nu jau uz otro Gulbenes novada 2011./2012.gada volejbola čempionāta sabraukumu pulcējās vīriešu un sieviešu I grupas komandas

Sestdien dāmu I grupa aizvadīja sešas spēles, kur pirmās trīs uzvaras trīs spēlēs izcīnīja Smiltenes sporta skolas jaunietes, ar rezultātu 2:0 pārspējot Sporta skolas 95., 96. un 93./94. vienības.

 

Savukārt komanda "Madona/HETA" ar 2:0 lika kapitulēt Sporta skolai 96. un 93./94., tādējādi turnīrā izcīnot ceturto uzvaru.

 

Vienu uzvaru šajā sabraukumā guva Gulbenes sporta skolas 1996.gadā dzimušās meitenes, pārspējot ar 2:0 savas gadu vecākās sporta skolas (1995.g. dz.) audzēknes.


Kungiem šajā sabraukumā tika aizvadītas 14 spēles, kurās pa trīs uzvarām guva trīs komandas: „Aiz kamīna", Gulbene un "Litene/veterāni".

 

Vienība „Aiz kamīna" jau otro sabraukumu cīnījās bez zaudējumiem, tā šoreiz viņi divos setos uzvarēja beļaviešus, bet trīs setu mačos bija pārāki pār Liteni II un Liteni I.

 

Savukārt pagājušā gada līderi komanda "Gulbene" svētdien aizvadīja pirmās turnīra spēles. Pirmais mačs ar Litene I izvērtās par dienas aizraujošāko un saspringtāko spēli. Tā pirmo setu ar 25:22 uzvarēja litenieši, otrajā ar 25:22 - Gulbene, bet trešais īsais sets ievilkās līdz 25:23 ar Gulbenes uzvaru.

 

Nākamās spēles jau gāja vieglāk, tā divos setos tika pieveiktas Jaungulbenes AV un "Interius" vienības.

 

"Litene/veterāni" divos setos bija pārāki pār "Interius", Liteni II un Ģimnāzijas jauniešu komandu.
Divas uzvaras trīs spēlēs svinēja Jaungulbene, ar rezultātu 2:0 pārspējot "Interius" un 2:1 - Ģimnāziju. Pa vienai uzvarai guva Litene I, Litene II un Ģimnāzijas komandas.

Pievieno komentāru

Sports