Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Volejbola sacensībās „Lāse 2010" lizumnietēm - 2.vieta

24.aprīlī Rīgā norisinājās volejbola sacensības „Lāse 2010" kausa izcīņas finālsacensības Latvijas vispārizglītojošo skolu komandām. Jau devīto gadu pēc kārtas notiek šāds volejbola pasākums skolām, kas ir kļuvis par masveidīgākajām un populārākajām skolu sacensībām Latvijā. Finālsacensībās piedalījās 106 komandas no 44 novadiem un Rīgas.

Katrs dalībnieks saņēma T-kreklu ar „Lāse" simboliku, kā arī sporta skolotājiem sacensību noslēguma deva volejbola bumbas un jakas. Dalībniekiem paralēli Kausa izcīņai, bija iespēja piedalīties dažādās atrakcijās un konkursos. Tika noskaidroti „Lāses Kausa" Mis un Misters, ātrākie piena dzērāji, tika veidoti ķermeņa zīmējumi, pagatavoti pulksteņi, par izejmateriālu izmantojot piena pakas un citus neierastus priekšmetus.

Jauniešiem katru gadu šie ir kā īsti sporta svētki un mājās viņi atgriežas ar labām emocijām un gandarījumu, pat ja nav iekļuvuši labāko trijniekā.

No Gulbenes novada uz Rīgu devās četras komandas no trijām skolām. Meitenēm abās vecuma grupās novada atlases sacensībās uzvarējušas bija Lizuma vsk jaunās volejbolstes, tādejādi nopelnot ceļazīmi uz finālsacensībām. Vecākajā grupā jauniešiem uz finālu devās Jaungulbenes arodvidusskola, bet jaunākajā grupā zēniem Gulbenē uzvarēja Gulbenes 2.vsk, bet uz Rīgu devās Gulbenes novada Valsts ģimnāzijas komanda.

Vislabāk veicās Lizuma vsk vecākās grupas meitenēm, kas izcīnīja otro vietu divdesmit astoņu komandu konkurencē. Pirmajā vietā Rīgas 60.vidusskolas komanda, bet trešās Rīgas 19.vidusskolas komanda. Lizuma komandas sastāvā spēlēja Madara Strade, Diāna Melle, Mairita Buklagina, Arta Buklagina, Dace Ose, Dārta Dīvāne, Zane Žīgure, Rūta Bokta, sporta skolotāja Liene Ķikuste, trenere Līvija Grīnberga.

Pamatskolu grupā (1994.- 1997.gadā dzimušie) Lizuma vsk meitenes ierindojās astotajā vietā.

Pievieno komentāru

Sports