Volejbolistes startē veiksmīgi

Meitenes izcīna iespēju startē Latvijas jaunatnes līgas finālā, dāmu komandai 1.vieta izglītības darbinieku sacensībās. Aizvadītajā piektdienā Rīgā norisinājās Latvijas jaunatnes volejbola čempionāta 3.apļa spēles D 2 (1997.g.dz.) grupas meitenēm.

Gulbenes rajona BJSS komanda, dalot 2.-3.vietu, izcīnīja iespēju finālsacensībās cīnīties Latvijas spēcīgākajā sešniekā, kas norisināsies no 16.-17.maijam.


D 2 grupas meitenes, atšķirībā no pārējām vecuma grupām, spēlē divos piecniekos (laukumā ir četras meitenes un viena rotējošā), katrs piecnieks spēlē divus setus. Gulbenes sporta skolas meitenes piecās spēlēs izcīnīja divas uzvaras, vienā spēlē bija neizšķirts, bet vienā spēlē zaudējums. Ar rezultātu 3:1 tika pārspētas Daugavpils un RVS komandas. Ar rezultātu 2:2 mūsu volejbolistes neizšķirti cīnījās ar Jelgavas vienaudzēm. Vienīgais zaudējums ar rezultātu 1:3 bija pret RVS komandu, līdz ar to iegūta dalīta 2.-3.vieta. Komandas sastāvā spēlēja: Monta Stradiņa, Sintija Martinova, Arnita Paldere, Zane Pūcīte, Elīza Eglīte, Diāna Asatrjana, Sniedze Zemniece, Gundega Miķelsone, Džūlija Mahņeva un Alise Podziņa, treneres Ilona Grāvleja un Līvija Grīnberga.

 

18.aprīlī Koknesē norisinājās LIZDA (Latvijas izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības) sacensības volejbolā, kurās Gulbenes dāmu komanda izcīnīja pirmo vietu un uzvarētāju kausu.


11 sieviešu komandas izlozes kārtībā tika sadalītas trīs apakšgrupās, kā vēlāk izrādījās, gulbenietēm sīvākā bija tieši apakšgrupas spēle ar Liepājas rajona volejbolistēm. Gulbenes dāmas no apakšgrupas izgājā kā pirmās, uzreiz nodrošinot vietu trijniekā, kur tikās apakšgrupu uzvarētājas komandas. Divās finālspēles mūsu volejbolistes ar 2:0 pārspēja Tukuma un Cēsu rajona komandas, kas nodrošināja mūsu volejbolistēm pirmo vietu. Gulbenes rajona dāmu komandā spēlēja: Solvita Vīcupa, Sandra Vaivode, Aija Vasiļjeva, Inese Ubaga, Ilona Grāvleja, Iluta Rudzīte un Līga Berkolde.


Gulbenes rajona vīriešu komanda ierindojās septītajā vietā.

Pievieno komentāru

Sports