Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Volejbols: 1.līgā uzvar gulbenietes, vīriešiem - lejasciemieši

Gulbenes sporta centrā 13.un 14.martā noslēdzās Gulbenes novada 2014./15.gada čempionāts dāmu I līgai un kungiem. Par uzvarētājām I līgā kļuva Gulbenes komanda, bet vīriešiem - Lejasciema pagasta komanda.

Dāmu I līgā jau trešdienas vakarā bija skaidrs, ka par šīs sezonas čempionēm pēc vairāku gadu pārtraukuma ir kļuvušas Gulbenes dāmas, nodrošinot sev pirmo vietu, jo pēdējā mačā ar BJSS 98 jaunietēm svinēja uzvaru ar rezultātu 2:0 (25:22; 25:23).

Komandas sastāvā nemainīgi spēlēja Solvita Vīcupa, Inese Ubaga, Daiga Ņikitina, Una Markova, Inita Medne, Iluta Rudzīte, Sandra Vaivode un Sanda Ragozina. Par turnīra vērtīgāko spēlētāju komanda atzina Inesi Ubagu.

Pie vienas uzvaras tika arī BJSS “A” grupa, kas principiālā spēlē ar gadu jaunākajām BJSS 98 šajā aplī svinēja uzvaru divos setos (25:20; 25:21) un nodrošināja sev ceturto vietu čempionātā.

Marta sākumā atlikušās spēles izspēlēja Lizuma vienība un trīs spēlēs svinēja trīs uzvaras. Jāpiebilst, ka tieši otro apli Lizuma vienība nospēlēja izcili.Mačā ar BJSS 98 viņas svinēja uzvaru divos setos (25:16; 25:15), cīņā ar Gulbene II komandu arī uzvara divos setos (25:12; 25:9) un spēlē ar čempionāta līderkomandu Gulbeni vēl viens triumfa mirklis - uzvara ar 2:0 (25:12; 25:16), kas nodrošināja lizumnietēm vietu pirmajā trijniekā, atlika tikai noskaidrot kāda kaluma medaļas viņas izcīnīs.

Čempionāts noslēdzās piektdienas vakarā ar divām Madonas komandas uzvarām un tas nozīmēja, ka par vicečempionēm - otrās vietas ieguvējām - ir kļuvušas Madonas sporta skolas “A” grupas jaunietes. Madonietes ar rezultātu 2:0 (25;7; 25:15) pārspēja Gulbene II vienību un divos setos bija pārākas pār BJSS 98 (25:16; 25:19).

Lizuma komanda izcīnīja trešo vietu. Komandā spēlēja: Liene Ķikuste, Dace Ose, Madara Strade, Arta Buklagina, Zane Kostigova, Agnese Melne, Ilze Graudiņa, Kristīne Grapmane, Aiva Jauntirāne, Diāna Melle, Anete Jukse, Laila Melle, trenere Līvija Grīnberga.Vērtīgākā komandas spēlētāja - Liene Ķikuste.

Tabula dāmu I līgas komandām (uzvaras, zaudējumi, punkti)

1.    Gulbene           8        2        23

2.    Madona           7        3        21

3.    Lizums            6        4        20

4.    BJSS „A”         5        5        15

5.    BJSS 98         4        6        9

6.    Gulbene II       0       10        1

Vīriešu komandām čempionāta ietvaros bija atlikušas sešas spēles. Sestdien uz spēlēm maksimāli labākajā sastāvā bija ieradušās Gulbenes un Litenes komandas, kas divās spēlēs katra izcīnīja divas uzvaras.

Gulbenei pirmais mačs ar Lejasciema vienību, kas visu turnīru bija cīnījušies bez zaudējumiem. Šoreiz uzvaru divos setos svinēja gulbenieši (25:12; 25:23), jo savukārt Lejasciema vienība sestdien bija bez saviem līderiem Matīsa Gabdulļina, Gata Gargažina un Sanda Ķemera. Otrajā spēlē Gulbenei uzvara pār Ģimnāziju.

Pirms sestdienas spēlēm intriga saglabājās par 3.-4.vietas likteni starp Liteni un Virsniekiem. Diemžēl jau sestdienas otrajā mačā Virsnieki divos setos piekāpās Jaungulbenes vienībai (23:25; 17:25), kas automātiski viņus izsvītroja no kandidātu saraksta uz medaļām jau pirms savstarpējās cīņas. Savukārt litenieši divos setos pārspēja Jaungulbeni (25:16; 25:16), bet čempionāta pēdējā spēlē arī ātri tika galā ar Virsniekiem (25:15; 25:5). Tādejādi par čempionāta bronzas godalgas ieguvējiem šogad kļuva Litene: Andrejs Krikovs, Roberts Platais, Jānis Bērziņš, Uģis Trupavnieks, Gints Zirdziņš, Mārtiņš Mohovikovs, Armands Immers, Gints Grodnis, Nauris Pulkstenis un Gints Markovs, komandas pārstāvis Vitālijs Platais. Vērtīgākais komandā Armands Immers.

Vienu spēli vēl aizvadīja Lejasciems ar Stradiem. Divos setos (25:21; 25:16) pārāki bija lejasciemieši un līdz ar to noskaidrojās, ka par Gulbenes novada 2014./15.gada volejbola čempionāta uzvarētājiem vīriešiem ir kļuvuši Lejasciems: Sandis Ķemers, Sergejs Bērziņš, Mārtiņš Naglis, Arvīds Sams, Miks Gabdulļins, Matīss Gabdulļins, Gatis Gargažins, Vents Vēverbrants, Āris Lazdiņš, Emīls Galvans, Edgars Milns, Edžus Suntažs, komadas pārstāvis Lāsma Gabdulļina. Par vērtīgāko komandā atzina Sandi Ķemeru.

Šogad otro vietu ieguva eksčempioni Gulbene: Dzintars Vasiļjevs, Mārcis Rudzītis, Kārlis Karolis, Aivars Berkolds, Ritvars Ginevičs, Mārtiņš Valainis, Vilnis Meisītis, Rihards Mihailovs, Jānis Romers un Kārlis Mucenieks. Vērtīgākais - Kārlis Karolis.

Tabula kungu komandām (uzvaras, zaudējumi, punkti)

1. Lejasciems            13        1        38

2. Gulbene                12         2        36

3. Litene                   10         4        28

4. Virsnieki                 7         7        21

5. Jaungulbene           5         9        16

6. Stradi                     5        9        14

7. Beļava                    4       10        12

8. Ģimnāzija               0       14        2

Gulbenes novada čempionāta pēdējā sabraukuma spēlēs šosvētdien, 22.martā, cīnīsies dāmu II līga.

Pievieno komentāru

Sports