Volejbols: aizstāv novada godu

No 20. līdz 22.maijam norisinājās Latvijas IV Olimpiādes atlases sacensības volejbolā divās grupās.

A grupā, kas notika Babītē, spēlēs tikās Limbažu, Gulbenes, Babītes, Madonas, Mārupes, Daugavpils novadu komandas. B grupa tikās Jelgavā, kur sacentās Rīgas, Liepājas, Bauskas, Jelgavas, Kandavas, Kuldīgas novadu komandas.

“Mūsu meitenēm izlozējās pasmaga apakšgrupa, kurā trīs komandas bija no Latvijas virslīgas un divas no Nacionālās līgas. No katras apakšgrupas uz Olimpiādi varēja izkļūt tikai pa divām komandām. Šīm spēlēm gatavojāmies nopietni. Nedēļu pirms spēlēm izmēģinājām sastāvus divu dienu treniņnometnē ar diviem treniņiem dienā,” stāsta trenere Ārija Samsonova. Savu darbu ieguldīja Marika Vizule, Zanda Mičule, Anda Mičule, Agnese Melne, Arta Buklagina, Evita Ūzuliņa, Evija Morozova, Madara Umure, Laura Stradiņa, Liene Niedra, Elīna Aģe, Anete Jukse, Marta Nipāne, Gundega Zelda Miķelsone, Maija Smiltniece, Diāna Melle, Agnese Vaska, treneris - Kaspars Šķepasts.
Pirmajā spēlē Gulbenes komanda tikās ar Limbažu komandu, kas ir Latvijas vicečempiones. Trenere atzīst, ka mūsu meitenes mēģināja godam turēties pretī, tomēr tika piedzīvots zaudējums ar 0:3 (21:25, 14:25, 7:25). Otrajā spēlē gulbenietes tikās ar Mārupi, rezultāts 2:3 (25:18, 25:23, 23:25, 19:25, 13:15).

Ā.Samsonova stāsta, ka šī bija ļoti sīva cīņa, galotnē pieļautās divas kļūdas neļāva svinēt uzvaru. Trešajā spēlē Gulbenei pretī stājā Babīte, kas bija šīs grupas līdere, kur meitenes bija pat 1,85 un 1,87 metrus garas. Gulbenes meitenes šajā cīņā piekāpās ar 0:3 (18:25, 26:28,19:25). Trenere vērtē, ka meitenes parādījušas labu spēli un lielu gribasspēku cīnīties pret līderēm. Ceturtajā spēlē Gulbenes komanda ar 3:0 (25:13, 25:18, 25:13) pārspēja Madonas komandu. Arī pēdējā spēlē pret Daugavpili mūsu meitenes rādīja labu sniegumu, tomēr tika piedzīvots zaudējums ar 1:3 (24:26, 15:25, 26:24, 17:25).

“Priecājos, ka meitenes cienīgi aizstāvēja sava novada godu, spēlējot pret tik augsta līmeņa komandām. Esmu gandarīta par savu audzēkni Martu Nipāni, kura visas spēles bija pamatsastāvā un rādīja labu sniegumu, spēlējot pieaugušo komandā. Paldies visiem, kas atbalstīja meitenes, lai varētu pienācīgi sagatavoties spēlēm!” saka trenere Ā.Samsonova.

No A grupas uz Olimpiādi dosies Babīte un Limbaži, no B grupas – Jelgava un Rīga. “Mēs ar treneri Līviju Grīnbergu esam gandarītas, ka mūsu bijušās un tagadējās audzēknes turpina trenēties un spēlēt par savu novadu,” piebilst Ā.Samsonova.

Pievieno komentāru

Sports