Volejbols: Atzeles līga vīriešiem sākas veiksmīgi 1

Aizvadītās nedēļas nogalē sākās Atzeles volejbola līga vīriešiem. Pirmās trīs uzvaras izcīnījuši Litene/veterāni un Lejasciems komandas.

Šoruden Balvu, Alūksnes un Gulbenes novadi nolēma apvienoties vienotā ATZELES volejbola līgā, kurā spēkiem mērojas 12 vīriešu komandas no šiem trīs novadiem. Gulbenes novads pārstāvēts ar sešām komandām: Gulbene, Litene, Litene/veterāni, Lejasciems, Lizums un Senlatvieši. Balvu novads čempionātam pieteicis piecas komandas: Balvi, Baltinava, Bērzpils, VIP robežsardze un Balvu valsts ģimnāzija. Savukārt Alūksnes novadu pārstāv viena komanda - Alūksne.

Atzeles volejbola līgā komandas vispirms izspēlēs apli – katrs ar katru, bet vietu sadalījums tiks noskaidrots izslēgšanas turnīrā.

Sestdien, 11. novembrī, pirmās sešas spēles tika aizvadītas Alūksnē. Ļoti sekmīgi čempionātu uzsākuši pērnās sezonas Gulbenes novada čempioni volejbolā – Litene/veterāni, kas trīs aizvadītajos mačos izcīnījuši trīs uzvaras. Ar rezultātu 2:0 viņi pārspēja Balvu valsts ģimnāziju un Lizumu, savukārt trīs setu cīņā pieveica arī spēcīgo Alūksnes vienību. Uz Alūksni no Gulbenes novada bija devušies arī Lizuma volejbolisti, kas ar rezultātu 2:0 pārspēja Balvu valsts ģimnāziju, kā arī divos setos piekāpās Alūksnes vienībai.

Svētdien, 12.novembrī, Atzeles volejbola līga vīriešiem norisinājās vienlaikus divās vietās: Gulbenes sporta centrā un Balvos.

Gulbenē tika aizvadītas sešas spēles. Pirmās trīs uzvaras izcīnīja Lejasciems, kas trīs setu cīņā guva uzvaru pār Baltinavas sportistiem. Vēlāk divos setos lika kapitulēt Senlatviešiem un Gulbenes komandām. Divas uzvaras trīs mačos guva Gulbenes vīriešu komanda, kas ar rezultātu 2:0 pārspēja Senlatviešus, bet trīs setos lika piekāpties kaimiņu novada komandai no Baltinavas.

Balvos svētdien Gulbenes novadu pārstāvēja Litene, kas trīs spēlēs izcīnīja divas uzvaras. Tā vispirms viņi atzina Balvu komandas pārākumu ar rezultātu 0:2, bet turpinājumā ar 2:0 bija pārāki pār VIP robežsardze un Bērzpils vienībām

Tabula kungu komandām  (uzvaras, zaudējumi, punkti):
Litene/veterāni                3        0        8
Lejasciems                    3        0        8
Alūksne                         2        1        7
Balvi                              2        1        7
Litene                            2        1        6
Gulbene                         2        1        5
Bērzpils                         2        1        5
Baltinava                        1        2        5
Lizums                          1        2        3
Senlatvieši                     0        3        0
VIP robežsardze             0        3        0
Balvu valsts ģimnāzija     0        3        0

Atzeles volejbola līga vīriešiem turpināsies 25.un 26.novembrī..

Pievieno komentāru

Komentāri 1

volejbola fans

Vo vellos, no visas Lejasciema komandas atpazīstu tikai 2 lejasciemiešus. Laikam visi bijuši brīnumainajās pārvērtībās vai arī.... visi spēlē tikai zem nosaukuma?

pirms 3 gadiem, 2017.11.14 10:44

Sports