Volejbols: Atzeles līgas 4.kārtas spēles izspēlē vīriešu komandas

Atzeles volejbola līgas 4. kārta norisinājās Gulbenes sporta centrā 24.novembrī. Šajā posmā savā starpā tikās: Gulbene 2, Balvu valsts ģimnāzija, Logu maiņa (Balvi) un SK Kuorsova (Kārsava) komandas. Par to informē Elvijs Stībelis.

"Ar pārliecinošu sniegumu sezonu atklāja Gulbene 2 komanda, kas cīņā ar Balvu valsts ģimnāziju ieguva rezultātu 2:0 (25:17; 25:13). Dienas otrajā spēlē tikās Logu maiņa un SK Kuorsova komandas. Spēles sākumā abas komandas apmainījās veiksmīgām epizodēm. Setu galotnes veiksmīgāk aizvadīja komanda Logu maiņa, rezultātā izdevās izcīnīt uzvaru ar rezultātu 2:0 (25:17; 25:18). SK Kuorsova trešajā spēlē, tiekoties ar Balvu valsts ģimnāziju, demonstrēja stabilu un pārliecinošu sniegumu, izcīnot uzvaru 2:0 (25:7; 25:13). Kārtas ceturtajā spēlē tikās Gulbene 2 un Logu maiņa. Divu līdzīgu komandu cīņā pārāki izrādījās mājinieki - Gulbene 2 komanda, ar rezultātu 2:0 (25:15; 25:14) pārspējot komandu Logu maiņa. Gulbenes komanda, aizvadot otro spēli pēc kārtas, svinēja trešo uzvaru pret ciemiņu komandu no Kārsavas (SK Kuorsova) 2:0 (25:19; 25:10). Dienas pēdējā spēlē tikās Balvu valsts ģimnāzija un Logu maiņa. Labi pirmo setu uzsāka Balvu valsts ģimnāzijas jaunieši, tomēr nespēja noturēt stabilu sniegumu visa seta un spēles garumā. Tas liedza iespēju cīnīties par uzvaru, rezultātā zaudējums ar rezultātu 0:2 (20:25; 15:25)," komentā Elvijs Stībelis.

4. kārtas labākie spēlētāji: Gulbene 2 – N. Pulkstenis, A.Krikovs; Balvu valsts ģimnāzija – D.Bebins, K.Dzintars; Logu maiņa (Balvi) – A.Seržants, V.Trusovs; SK Kuorsova (Kārsava) – J.Potašs, J.Kondrāts.

Atzeles volejbola līgas nākamās kārtas: 5.kārta – 1.decembrī Balvos un Gulbenē un 6.kārta – 2.decembrī Balvos.