Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Volejbols: beidzies Jaunatnes čempionāts

Ir beidzies Latvijas Jaunatnes čempionāts volejbolā, kur startēja arī Gulbenes novada bērnu un jaunatnes sporta skolas meitenes. 

Trenere Ārija Samsonova stāsta, ka A grupas meitenes, kuras trenē viņa un trenere Līvija Grīnberga, cīnījās par 9. līdz 13.vietu.

Finālspēles viņām norisinājās Sabilē un cīņas bija ļoti spraigas un smagas. “Pirmajā spēlē pret Jūrmalu piedzīvojām zaudējumu ar 0:3, bet te izpaudās nogurums no tālā ceļa. Otrajā spēlē pret Smilteni jau tika gūta uzvara – 3:0. Otrajā dienā meitenes cīnījās par katru punktu pret Minusas volejbola skolas un Talsu sporta skolas meitenēm. Katra spēle ilga divas stundas, bet beigās mūsu meitenēm izdevās salauzt pretinieces un izcīnīt uzvaras ar 3:1. Tik fantastiskas spēles šai grupai es sen nebiju redzējusi. Meitenes tiešām darbojās kā komanda un rādīja visu, ko ir iemācījušās,” stāsta trenere. Rezultātā kopvērtējumā no 18 komandām tika iegūta 10.vieta. Komandā spēlēja Līva Misiņa, Alīna Kindzule, Elīza Antra Vectirāne, Marta Nipāne, Dārta Borodkina, Gundega Zelda Miķelsone, Maija Smiltniece un Diāna Asatrjana.

B1 grupas meitenes (trenere Ā.Samsonova) 14 komandu konkurencē arī ierindojās 10.vietā. Kā atzīst trenere, arī šīs volejbolistes rādīja labu sniegumu, taču kaut kā mazliet pietrūka. Finālā meitenes cīnījās par katru punktu, bet pretinieces bija pārākas. B2 grupas volejbolistes (trenere Ā.Samsonova) no 19 komandām ierindojās 15.vietā. “Mēs vienkārši neaizbraucām uz finālspēlēm par 11. līdz 15.vietu, jo tās notika Liepājā – tas mums ir ļoti tālu, turklāt meitenēm tajā laikā bija jāpiedalās vēl arī citās aktivitātēs tepat Gulbenē,” saka Ā.Samsonova.

Labu rezultātu uzrādīja C1 grupas meitenes (trenere Solvita Vīcupa), kuras no 17 komandām izcīnīja 6.vietu. Finālspēlēs Gulbenē par 6. līdz 10.vietu meitenes cīnījās ar Līvānu BJSS, Zvejniekciema vidusskolas/ Ādažu BJSS, Balvu sporta skolas un Cēsu pilsētas sporta skolas komandām. Meitenes rādīja ļoti labu sniegumu, un spēles bija tiešām baudāmas. Komandā spēlēja Signe Sirmā, Krista Misiņa, Kristīne Prockalova, Margarita Bičkovskaja, Alise Briede, Emija Baumgarte, Kristiāna Žvarte, Egita Kušķe, Kintija Opinsone.

C2 grupas meitenes (trenere S.Vīcupa) no 15 komandām ieņēma 10.vietu. D1 grupas volejbolistēm (trenere S.Vīcupa), cīnoties par 7. līdz 10.vietu, izdevās iegūt 8.vietu. Finālspēlēs Jelgavā šīs grupas meitenes cīnījās pret Tukuma sporta skolas, Līvānu BJSS, Jelgavas novada sporta centra, Vecumnieku novada domes sporta skolas un Minusas volejbola skolas komandām. Mūsu sporta skolas meitenes izcīnīja četras uzvaras, un viena spēle beidzās ar neizšķirtu rezultātu. Rezultātā - 8.vieta.

D2 grupas volejbolistes (trenere Sandra Vaivode) cīnījās par 1. līdz 6.vietu, un finālspēles norisinājās Gulbenē. Meitenēm pretī stājās ļoti spēcīgas komandas no Daugavpils BJSS,  Zvejniekciema vidusskolas/Ādažu BJSS, Rīgas volejbola skolas, Vecumnieku novada domes sporta skolas un Jelgavas novada sporta centra. Meitenes cīnījās, cik spēja, bet šoreiz ierindojās 6.vietā. Komandā spēlēja Loreta Beķerniece, Dace Guste, Līva Patrīcija Leišavniece, Samanta Leona, Kristīne Moisejeva, Amanda Pastare, Diāna Kuzmina, Elisa Mūrniece, Linda Daina Kalniņa, Daniela Lūse un Andriana Vasiļjeva.

Pievieno komentāru

Sports