Volejbols: čempionāta intriga saglabājas 1

Gulbenes novada volejbola čempionātā 7. un 8.janvārī sākās II apļa spēles. Pēc aizvadītajām cīņām joprojām intriga saglabājas vīriešu komandām. Dāmu I līgā ir parādījusies neskaidrība par 2.-5.vietas likteni, bet dāmu II līgā turpinās cīņa par trešo vietu.

Kungiem bez zaudējumiem joprojām cīnās tikai Litenes komanda, lai gan viņa vēl nav tikusies ar Lejasciemu un “Cunami”. Sestdien trīs spēlēs Litene izcīnīja trīs uzvaras. Pirmajā mačā ar Lizumu tika izcīnīta uzvara trīs setos - 2:1 (23:25; 25:18; 15:7). Arī ar “Litenes/veterānu” vienību bija nepieciešams trešais sets, lai noskaidrotu uzvarētāju. Pirmajā setā ar rezultātu 25:23 pārāki bija pieredzējušākie volejbolisti, bet otrajā setā ar 27:25 uzvaru svinēja Litene. Trešajā setā un visā spēlē ar 15:12 uzvarēja Litenes komanda. Trešajā spēlē pret Jaungulbenes vienību turpinājās iesāktā “tradīcija” cīnīties trīs setos. Pirmajā setā ar 25:23 uzvarēja litenieši, otrajā ar 25:22 – Jaungulbene. Pēdējā setā valdīja īsta intriga, tomēr ar rezultātu 18:16 uzvaru izrāva Litenes volejbolisti.

Divas uzvaras sestdien guva komanda “Litene/veterāni”, kas ar rezultātu 2:0 bija pārāka par Jaungulbeni un Lizumu. Vēl sestdien savstarpēji tikās Jaungulbene un Lizums, otrajā aplī pārāki divos setos izrādījās jaungulbenieši, kas svinēja savu pirmo uzvaru čempionātā.

Dāmu I līgā arī otrā apļa pirmās spēles bez zaudējumiem aizvadījusi Lizuma komanda, uzvarot visās trīs spēlēs. Pirmajā mačā pret komandu “Gulbene II” - uzvara divos setos, arī atlikušajās cīņās ar “BJSS 2000” un Gulbenes dāmām lizumnietes svinēja uzvaru divos setos. Čempionātā viņām vairs atlikušas tikai divas spēles, kas nodrošina stabilas līderpozīcijas.

Vēl sestdienas mačā pa vienai uzvarai guva “BJSS 2000” un Gulbene. I līgas jaunākā komanda saspringtos divos setos (26:24;25:20) pirmo reizi pārspēja Gulbenes dāmu komandu. Savukārt Gulbene divos setos lika kapitulēt “Gulbenei II”, lai gan pirmais sets beidzās ar rezultātu 27:25.

Svētdien dāmu II līgā divas uzvaras divās spēlēs guva “BJSS 02” un “Balvu SS”, kā arī viena uzvara Jaungulbenei. “BJSS 02” divos setos pārspēja Stradu un Druvienas komandas. “Balvu SS” divos setos bija pārāka par Jaungulbeni, bet cīņā ar Druvienu tikai trešajā setā izcīnīja uzvaru (22:25; 25:17; 15:13). Jaungulbenes dāmas guva svarīgu uzvaru pār Stradu vienību (2:0 – 25:10; 25:16).
Čempionāts kungu komandām turpināsies 22.janvārī, bet dāmas spēkiem mērosies 26.februārī.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Sports