Volejbols: čempioni - Gulbenes komanda 1

15.februārī Gulbenes sporta centrā noslēdzās novada 2013./14.gada čempionāts volejbolā vīriešiem. Visas sezonas garumā vadība esošie Gulbenes komanda noturēja savas līderpozīcijas un kļuva par čempioniem, izcīnot uzvaras visās divpadsmit aizvadītajās spēlēs. Komandas sastāvā spēlēja Dzintars Vasiļjevs, Kārlis Karolis, Mārcis Rudzītis, Mārtiņš Valainis, Jānis Romers, Rihards Mihailovs, Vilnis Meisītis un Ritvars Ginevičs.

Sestdien tika aizvadītas deviņas spēles. Trīs uzvaras izcīnīja Gulbene, ar rezultātu 2:0 pārspējot Litenes, Ģimnāzijas un Lejasciema komandas. Jau pēc aizvadītās pirmās cīņas ar liteniešiem bija skaidrs, ka zelta medaļas jau ir nodrošinājuši Gulbenes spēlētāji.

Divos mačos par uzvarētājiem kļuva Litenes volejbolisti. Divos setos viņi pārspēja Jaungulbeni, bet ļoti sīvā cīņā trīs setos cīnījās ar Litene/veterāni vienību, un šī uzvara viņiem nodrošināja sudraba godalgas un otro vietu čempionātā. Komandas sastāvā spēlēja: Roberts Platais, Gints Grodnis, Renārs Paiders, Uģis Trupavnieks, Nauris Pulkstenis, Jānis Bērziņš, Andrejs Krikovs, Armands Immers, Mārtiņš Mohovikovs un Pēteris Priedītis, komandas pārstāvis Vitālijs Platais.

Arī Lejasciema volejbolistiem divas uzvaras. Ar 2:0 viņi pārspēja jaungulbeniešus, bet ar 2:1 - Litene/veterāni vienību. Pa vienai uzvarai guva Litene/veterāni vienība un Jaungulbenei. Abas komandas pārspēja Beļavu. Tomēr Litene/veterāni komandai uzvara nāca tikai trešajā setā, kas pagājušās sezonas čempioniem liedza iespēju izcīnīt godalgoto trešo vietu. Litene/veterāni atzīstami cīnījās ar Litenes un Lejasciema komandām, atlika vien pārspēt beļaviešus, diemžēl pirmajā setā piedzīvotā neveiksme viņus nobīdīja uz ceturto pozīciju.

Līdz ar to bronzas godalgas un trešā vieta Lejasciema volejbolistiem: Edgars Milns, Sandis Ķemers, Matīss Gabdulļins, Miks Gabdulļins, Āris Lazdiņš, Artis Maksimovs, Mārtiņš Naglis, Vents Vēverbrants, Sergejs Bērziņš un Edžus Suntažs, komandas pārstāvis Lāsma Gabdulļina.


Tabula kungu komandām (uzvaras, zaudējumi, punkti)


1. Gulbene                     12 0 32


2. Litene                          9 3 27


3. Lejasciems                  8 4 22


4. Litene/veterāni             7 5 22


5. Jaungulbene                4 8 12


6. Beļava                        1 11 5


7. Ģimnāzija                   1 11 3


Pievieno komentāru

Komentāri 1

Sports