Volejbols: cīnās bez zaudējumiem

4.un 5 janvārī Gulbenes sporta centrā Gulbenes novada 2013./14.gada čempionāta otrā apļa ietvaros tikās gan vīriešu un sieviešu komandas. Pagaidām bez zaudējumiem cīnās Gulbenes dāmas un Gulbenes kungi.


Sestdien spēkiem mērojās vīriešu un sieviešu I līgas komandas. Dāmu I līgā pirmajā pozīcijā nostabilizējusies Gulbenes komanda, kas izcīnīja trīs uzvaras trīs spēlēs. Pirmajā mačā pret BJSS “A” cīņa noritēja divos setos, tāpat arī atlikušajās spēlēs ar Gulbene II un BJSS 97, uzvara tika izcīnīta divos setos.

Divas uzvaras guva Gulbene II, kas sīvā divu setu mačā uzvarēja BJSS “A” un ar rezultātu 2:0 pieveica Lizuma sievas. Jāpiebilst, ka iepriekšējā vakarā šīs abas komandas tikās vēl atliktajā pirmā apļa spēlē, kur uzvaru trešajā setā sev nodrošināja lizumnietes.

Sestdienas spēlēs pie divām uzvarām tika arī BJSS 97. Divos setos viņas bija pārākas pār savām sporta skolas mazliet vecākajām biedrenēm - BJSS “A” komandu. Savukārt, mačā pret Lizuma sievām bija nepieciešams trešais sets, lai noskaidrotu BJSS 97 pārsvaru. Abas komandas piektdienas vakarā bija jau tikušās pirma apļa ietvaros, kur BJSS 97 uzvaru svinēja divos setos. 4.janvāra čempionāta spēlēs pie vienas uzvaras tika BJSS “A”. Viņas divos setos lika kapitulēt Lizuma sievām.


Kungiem kārtējās trīs uzvaras guva Gulbenes komanda, kas pašeiz viņiem nodrošina stabilu līderpozīciju. Tomēr vēl atlikušas divas svarīgas spēles ar Liteni un Lejasciemu. Sestdienas spēlēs Gulbenes volejbolisti divos setos pārspēja Beļavu, Litene/veterāni un Jaungulbenes vienību. Divas uzvaras izcīnīja pāgājušās sezonas čempioni Litene/veterāni. Viņi ar rezultātu 2:0 pārspēja jaungulbeniešus, bet vēlāk divos setos lika kapitulēt Ģimnāzijas jauniešiem. Pie pirmās uzvaras šajā sezonā tika arī Ģimnāzija, kas sīvā trīs setu mačā pārspēja Beļavas vienību. Sestdien pie vienas uzvaras tika arī Jaungulbene, kas ar rezultātu 2:0 apspēlēja ģimnāzistus.


Svētdien abos sporta centra laukumos spēkiem mērojās dāmu II līga. Tika aizvadītas astoņas absolūti neprognozējamas spēles, ar lieliem pārsteigumiem. Tā divas uzvaras divās spēlēs izcīnīja pašreizējās līderes - Jaungulbene. Svarīgajā mačā ar Druvienas volejbolistēm viņas izcīnīja uzvaru divos setos, savukārt, spēlē ar Žīguru meitenēm uzvara nāca samocīti, tikai trešajā setā.


Divas uzvaras izcīnīja arī druvienietes. Pirmajā mačā viņas diezgan viegli apspēlēja pretinieces no Žīguriem, bet vēlāk divos setos guva ļoti svarīgu uzvaru pār Beļavu, kas deva iespēju turnīra tabulā pietuvoties otrai pozīcijai.

Jauno gadu ļoti veiksmīgi iesāka ciemiņu komanda no Žīguriem. Lai gan viņas zaudēja spēcīgākajām un vecākajām komandām - Druvienai un Jaungulbenei, viņas izcīnīja divas uzvaras pār mūsu jaunajām voeljbolistēm - BJSS 2000 un BJSS 99/96. Abas spēles tika aizvadītas trīs garos setos, kuros netrūka nedz pārsteigumu, nedz vilšanās.


Dāmu II līgai atlicis vairs viens sabraukums un čempionāts nolēgsies 9.februārī. Savukārt, kungiem un dāmu I līgai nākošais sabraukums notiks 25., 26.janvārī.

Tabula kungu komandām  (uzvaras, zaudējumi, punkti):


Gulbene .........................9 0 26


Litene ............................5 1 15


Litene/veterāni ............6 3 18


Lejasciems .................. 3 3 10


Jaungulbene ................3 6 9


Beļava .......................... 1 7 3


Ģimnāzija ......................1 8 3


Tabula dāmu I līgas komandām (uzvaras, zaudējumi, punkti):


Gulbene .......................10 0 28


Lizuma jaunietes ..........5 1 16


Studentes .....................5 2 16


Gulbene II ....................5 5 15


BJSS 98........................ 3 4 8


BJSS 97 ....................... 3 7 10


BJSS „A” ....................3 8 8


Lizuma sievas ........... 1 8 4
Tabula dāmu II līgas komandām (uzvaras, zaudējumi, punkti):


Jaungulbene .............6 1 17


Beļava .......................5 2 13


Druviena ..................5 3 14


Žīguri ........................3 7 10


BJSS 2000 ............... 2 4 7


BJSS 99/96 ..............1 5 5

Pievieno komentāru

Sports