Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Volejbols: Cīnās par Viļņa Reinsona piemiņas kausu un "Litenes kausu"

Sestdien Gulbenē, Stāķos un Galgauskā notika „Viļņa Reinsona piemiņas kausa" izcīņas turnīrs volejbolā dāmu komandām un „Litenes kauss" kungu komandām. Vairāk foto šeit.

Sporta skolas kādreizējā volejbola trenera V.Reinsona piemiņai veltītais turnīrs šogad norisinājās jau septiņpadsmito reizi un pulcēja deviņas dāmu komandas no dažādām Latvijas vietām. Litenes kausā piedalījās četrpadsmit kungu komandas. Jau vairākus gadus komandas tiek iedalītas divās vecuma grupās: I - dāmas (kungi) no 18 - 34 (39) gadiem un II - 35 (40+) gadus un vecāki.

Spēkiem mērojas 9 dāmu komandas
Dāmām I grupā spēkiem mērojās četras komandas: Litene, Madona, Sporta skola un Rēzeknes augstskola. Komandas savstarpēji spēlēja apli līdz divu setu uzvarai. Pārliecinoši visās spēlēs divos setos uzvarēja un Viļņa Reinsona piemiņas kausu izcīnīja Litenes volejbolistes: Sanda Ragozina, Sanda Liepiņlauska, Agnija Dobrovoļska, Ilze Liepiņlauska, Madara Umure un Līva Misiņa, kura tika atzīta par komandas vērtīgāko spēlētāju, pārstāvis Vitālijs Platais. Otrā vieta aizceļoja uz Madonu, trešā - uz Rēzekni.


II grupā sievietēm bija piecas komandas - Gulbene, Madona, Talsi, Saulkrasti un Lizums, kas savstarpēji izspēlēja apli. Visās spēlēs uzvarēja un piemiņas kausu ieguva dāmu komanda no Talsiem. Otro vietu ieguva Saulkrastu volejbolistes, bet Viļņa Reinsona izaudzinātajām Gulbenes spēlētājām šogad - trešā vieta. Komandā spēlēja: Inita Medne, Una Markova, Daiga Ņikitina, Inese Ubaga, Aija Vasiļjeva (vērtīgākā spēlētāja) un Ludmila Žogota. Lizuma volejbolistēm - ceturtā vieta.

Sacensībās piedalās 14 vīriešu komandas
Vīriešu I grupas piecas komandas - Bērzpils, Gulbene, "Viadukts"/Jēkabpils, Kokneses novads un KRK "Vidzeme-Alūksne" - spēkiem mērojās, spēlējot apli līdz divu setu uzvarai. Litenes kausu izcīnīja „Viadukts", otrā - Koknese, trešā - Gulbenes vienība: Dzintars Vasiļjevs Mārtiņš Valainis, Kārlis Karolis, Kaspars Tīrums, Matīss Gabdulļins (vērtīgākais komandā), Nauris Pulkstenis, Toms Strelkovs un Ervīns Sprudzāns.


II grupā cīnījās deviņas komandas - Balvi, Lubāna, Naukšēni, Irši, Litene, Preiļi, Saulkrasti, Vecpiebalga un Bērzpils. Komandas tika iedalītas divās apakšgrupās. Otrajā kārtā tikās otro un trešo vietu ieguvējas komandas, bet nākamajā kārtā pirmo vietu ieguvējas apakšgrupās ar otrās kārtas uzvarētājiem. Turnīrā uzvarēja Naukšēnu komanda, kas finālspēlē pārspēja Iršus (2.vieta), bet „mazajā finālā" Lubāna (3.vieta) pieveica Preiļus. Litenes komanda piedzīvoja zaudējumu otrajā kārtā un izstājās no turpmākās cīņas, iegūstot 5.-6.vietu.

Pievieno komentāru

Sports