Volejbols: dosies uz “Lāses kausa” finālsacensībām 3

Marta sākumā notika Gulbenes novada skolēnu sporta spēles vidusskolu un lielo skolu grupā, kas vienlaikus bija “Lāses kausa 2014” izcīņas sacensības skolu komandām volejbolā. Šīs bija atlases sacensības uz finālsacensībām Latvijas skolu komandām.


Atlases sacensībās piedalījās 17 komandas no sešām skolām, bet uz finālsacensībām 29.martā dosies tikai uzvarētājas komandas katrā vecuma grupā.


Pirmajā (1994. - 1997.g.dz.) grupā zēniem tiesības cīnīties Rīgā ieguva Gulbenes novada Valsts ģimnāzijas komanda. Meitenēm šajā vecuma grupā par uzvarētājām skolēnu sporta spēlēs kļuva Gulbenes 2.vidusskola, bet „Lāses kausa” nolikums nosaka, ka šajā vecuma grupā nedrīkst spēlēt jaunākas meitenes. Ceļazīmi uz finālsacensībām nācās noskaidrot pārspēlēs, kur sīvā cīņā uzvaru izcīnīja Gulbenes novada Valsts ģimnāzijas volejbolistes.


1998. - 2001.gadā dzimušo zēnu konkurencē šogad uzvarēja kļuva Lejasciema vidusskolas zēni. Meitenēm šajā vecuma grupā cīņa bija starp trīs skolām: ģimnāziju, Gulbenes 2.vidusskolu un Gulbenes vidusskolu. Uz finālsacensībām tomēr dosies tikai viena labākā - Gulbenes novada Valsts ģimnāzijas komanda.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

mammiite

taapat 2vidusskolas meitenes ir laabaakaaaass!!!!!!!!!!

pirms 6 gadiem, 2014.03.17 22:27

mammiite

taapat 2vidusskolas meitenes ir laabaakaaaass!!!!!!!!!!

pirms 6 gadiem, 2014.03.18 14:54

Sports