Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Volejbols: finālsacensībās gulbenieši godalgotas vietas negūst

Aizvadītajā sestdienā, 24.martā, Rīgā, Skonto hallē, jau vienpadsmito reizi notika volejbola sacensības „Lāses Kauss 2012" izcīņas finālsacensības Latvijas skolu komandām. Jau vairākus gadus šis ir masveidīgākais sporta pasākums skolēniem, bet šogad tas ieguva arī starptautisku nozīmi, jo piedalījās trīs komandas no Igaunijas - Rapinas un Lahtes ģimnāzijām.

„Lāses Kauss 2012" norisinājās divos posmos. Pirmajā - atlases - kārtā šogad piedalījās 5800 dalībnieki no 655 komandām, 254 skolām un 67 novadiem, pilsētām, otrajā kārtā finālsacensībās piedalījās 115 komandas no 88 skolām.  

Gulbenes novadā „Lāses Kauss" atlases sacensības norisinājās marta sākumā. Tajās piedalījās 19 komandas no 8 skolām, bet uz finālsacensībām devās tikai uzvarētājas komandas katrā vecuma grupā.

 

Vecākajā (1992. - 1995.g.dz.) grupā zēniem tiesības cīnīties Rīgā ieguva Gulbenes novada valsts ģimnāzija (sporta skolotāji Solvita Vīcupa, Ģirts Boks), kas finālspēlē sīvā cīņā pārspēja Jaungulbenes AV jauniešus. Meitenēm šajā vecuma grupā par uzvarētājām kļuva Gulbenes 2.vidusskola (Ilona Grāvleja, Voldemārs Mezītis).

 

1996. - 1999.g.dzimušu zēnu konkurencē šogad par uzvarētājiem kļuva Gulbīša vidusskolas (Līga Rinka), tikai mazliet pietrūka Lejasciema vidusskolas jaunajiem volejbolistiem, kas Gulbīša vidusskolas pārākumu atzina tikai 3. setā. Meitenēm šajā vecuma grupā cīņa bija starp trīs skolām: ģimnāziju, Lizuma vidusskolu un Gulbenes 2.vidusskolu. Tomēr uz finālsacensībām devās tikai viena labakā - Gulbenes novada valsts ģimnāzija.

 

Šogad finālposmam nekvalificējās Lizuma vidusskola, kas „Lāses kausa" finālsacensībās kopumā 7 reizes ir bijusi godalgoto vietu ieguvēja - otrajā vietā Latvijā.

 

Finālsacensībās Rīgā diemžēl godalgotās vietas šoreiz neizcīnīja neviena Gulbenes novada komanda.

 

Augstākā - devītā - vieta 30 komandu konkurencē Gulbenes novada valsts ģimnāzijas meitenēm pamatskolu grupā (1996.-1998.g.dz.).

 

Vidusskolu grupā (1992.- 1995.g.dz.) Gulbenes 2.vidusskolas jaunietes ierindojās vienpadsmitajā vietā divdesmit deviņu komandu konkurencē.

 

Tradicionāli ikviens dalībnieks saņēma T-kreklu ar „Lāse" simboliku. Paralēli spēlēm dalībniekiem bija iespēja aktīvi iesaistīties un sevi pierādīt dažādās aktivitātēs un konkursos. Sacensību pārtraukumā pēc apakšgrupu spēlēm par labām emocijām gādāja grupa „Musiqq".

Pievieno komentāru

Sports