Volejbols: Gulbenes dāmu volejbola komanda debiju aizvada izcili 1

Aizvadītajā sestdienā Mārupē savu debiju piedzīvoja Gulbenes dāmu volejbola komanda, ar izcilību aizvadot savas pirmās divas spēles un izcīnot uzvaras Latvijas čempionāta Nacionālajā līgā sievietēm.

Nacionālajā līgā piedalās divpadsmit dāmu komandas, kuras aizvada divu apļu turnīru, no kurām labākās astoņas pavasarī tiksies “play off” izslēgšanas spēlēs un finālā.

Sestdien Gulbenes volejbolistes aizvadīja savas pirmās čempionāta spēles. Kā pirmās pretinieces pretī stājās komanda Mārupes SC, pār kurām septembrī aizvadītajā Gulbenes sporta centra kausā gulbenietes izcīnīja uzvaru. Jāpiebilst, ka šoreiz mārupietes bija pastiprinājušas savu sastāvu. Pirmajā setā sīvā cīņā ar rezultātu 25:23, tika izcīnīta uzvara, otrais sets tika “atdots” pretiniecēm (14:25), arī trešajā setā gulbenietes piekāpās ar rezultātu 21:25. Svarīgajā ceturtajā setā Gulbenes volejbolistes spēja atgūt pārsvaru un izcīnīja uzvaru ar rezultātu 25:22. Sekoja izšķirošais piektais sets. Cīņa ritēja punkts punktā, tomēr seta galotni pārliecinošāk nospēlēja Gulbenes dāmas izcīnot uzvaru ar rezultātu 15:13, kas nodrošināja arī uzvaru visā spēlē.

Otrā mačā pretinieces bija no Liepājas. Pirmais sets ieilga līdz 27 punktiem, kur veiksmīgākas bija mūsu volejbolistes. Turpinājumā spēle risinājās vieglākā gaisotnē, otrajā un trešajā setā uzvara ar rezultātu 25:13.

Pēc spēlēm volejbola komandas Gulbene galvenais treneris Kaspars Šķepasts bija ļoti sajūsmināts par mūsu meiteņu sniegumu, īpaši mačā pret Mārupi.

Pēc šī sabraukuma VK Gulbene ir trešajā pozīcijā turnīra tabulā.

Nākamais sabraukums mūsu meitenēm ir 5.novembrī Murjāņos, kur viņas spēkiem mērosies ar MSĢ un LLU komandām, savukārt klātienē Gulbenē varēsim sekot līdzi mūsu volejbolistēm 19.novembrī.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Pako

cepuri nost meitenēm! nav kā tie pārbarotie čakara buki.

pirms 4 gadiem, 2016.10.24 19:40

Sports