Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Volejbols: Gulbenes novada čempionāts vīriešu komandām

Svētdien sporta centrā ar vīriešu finālspēlēm noslēdzās Gulbenes novada 2011./12.gada volejbola čempionāts. Par čempioniem kļuva iepriekšējās sezonas trešās vietas ieguvēji - Lejasciema komanda, otrajā vietā Litene I, bet trešie Gulbenes komanda. Vairāk foto šeit.

Sporta centra abos laukumos tika aizvadītas „play off" spēles vīriešu komandām.

 

Dienas pirmās kārtas spēlēs tikās regulārā turnīra pirmā ar astoto vietu, otrā ar septīto u.t.t. Lejasciems divos setos diezgan viegli pārspēja INTERIUS vienību, Litene I ar 2:0 pieveica Jaungulbeni, bet Litene/veterāni - „Aiz kamīna" volejbolistus. Vien spēlē Gulbene - Ģimnāzija bija nepieciešams trešais sets, jo pirmajā setā ar 28:26 pārāki bija gulbenieši, otrajā ar 25:22 - ģimnāzisti, bet izšķirošajā trešājā tomēr pieredzējušākie Gulbenes sportisti uzvarēja ar 15:10.

 

Otrajā kārtā „krusta" spēlēs par 1.-4.vietu tikās Lejasciems - Litene/veterāni, kur ar 2:0 pārāki izrādījās lejasciemieši, nodrošinot sev vietu finālā. Bet otrajā „krusta" spēlē sīvā trīs setu (25:21; 16:25; 15:10) mačā Litene I pieveica gulbeniešus.

 

Spēle par 3.-4.vietu izvērtās trīs setos. Pirmo uzvarēja Litene/veterāni ar 25:16, otrajā labāki izrādījās Gulbenes volejbolisti (25:19), trešajam cēlienam vairāk spēks bija saglabājies Gulbenes vienībai, tādejādi tika svinētā uzvara ar 15:8 un izcīnītas bronzas godalgas. Komandā spēlēja: Kārlis Karolis, Dzintars Vasiļjevs, Aivars Berkolds, Juris Bražņikovs, Jānis Ginevičs, Ritvars Ginevičs, Vilnis Meisītis un Mārcis Rudzītis, pārstāvis Dz.Vasiļjevs.

 

Spēlē par čempiona titulu tikās Lejasciems un Litene I. Mačā intriga saglabājās līdz pat beidzamajiem punktiem, tā pirmajā setā ar 26:24 pārāki bija lejasciemieši, savukārt, otrajā ar 25:22 litenieši, bet galotnē (15:10) pārāki izrādījās Lejasciema vienība, kļūstot par 2011./12.gada novada volejbola čempioniem.

 

Zelta godalgas izcīnīja: Didzis Stāvavens, Edžus Kalniņš, Sandis Ķemers, Normunds Liepa, Edgars Milns, Matīss Gabdulļins, Kaspars Liepiņš, Raitis Kalniņš, Edžus Suntažs un Ervīns Zariņš, komandas pārstāvis Māris Milns.

 

Otro vietu ieguva Litene I: Edgars Mohovikovs, Mārtiņš Mohovikovs, Roberts Platais, Renārs Paiders, Gints Markovs, Andrejs Krikovs, Pēteris Priedītis, Andrejs Kondričs, pārstāvis Vitālijs Platais.

 

Ceturto vietu šogad ieguva Litene/veterāni komanda, piektie „Aiz kamīna", sestajā vietā - Jaungulbene.

 

Play off spēļu rezultāti: 

Lejasciems- INTERIUS .................................................2:0

 

Gulbene- Ģimnāzija .....................................................2:1

 

Litene I- Jaungulbene ..................................................2:0

 

Litene/ veterāni- Aiz kamīna .........................................2:0

 

Lejasciems- Litene/veterāni .........................................2:0

 

Gulbene- Litene I .........................................................1:2

 

INTERIUS- Aiz kamīna.................................................. 0:2

 

Ģimnāzija- Jaungulbene ...............................................0:2

 

Par 7.-8.vietu Ģimnāzija- INTERIUS ..............................2:1

 

Par 5.-6.vietu Aiz kamīna- Jaungulbene .......................2:0

 

Par 3.-4.vietu Gulbene- Litene/veterāni .......................2:1

 

Par 1.-2.vietu Lejasciems- Litene I ...............................2:1

Pievieno komentāru

Sports