Volejbols: Gulbenes vīriešu komanda no Pleskavas atgriežas ar sudraba godalgām

Aizvadītās nedēļas nogalē Krievijā, Pleskavā, notika Pleskavas apgabala atklātais čempionāts volejbolā veterāniem, uz kuru bija devušās arī Gulbenes novada dāmu un kungu komandas.

Gulbenes vīriešu volejbola vienība no krievzemes atgriezās ar izcīnītām sudraba godalgām.

Turnīrā kungiem spēkiem mērojās astoņas komandas no trīs valstīm (Krievijas, Latvijas, Igaunijas), kuras tika sadalītas divās apakšgrupās. Gulbenes novada veterānu vienība no savas apakšgrupas izgāja kā pirmie, ar rezultātu 2:0 pārspējot Narvas (Igaunija) un Sebežas (Krievija) komandas, bet neizšķirti cīnījās ar Pleskavas I komandu (Krievija), bet, saskaitot mazos punktus, labāki izrādījās gulbenieši.

Pusfinālā Gulbenes volejbolisti tikās ar vēl vienu komandu no Latvijas - Valmieru. Ar rezultātu 2:1 tika izcīnīta uzvara.

Finālā par pirmo vietu pretī stājās Sanktpēterburgas spēlētāji. Sīvā cīņā divos setos (22:25; 25:27) diemžēl gulbeniešiem nācās kapitulēt, rezultātā - otrā vieta.

Komandu pārstāvēja Dzintars Vasiļjevs, Janeks Ekurs, Aigars Vasiļjevs, Kaspars Spirks, Rinārs Teters, Kļims Malkovs un komandas pārstāvis Vitālijs Platais.

Gulbenes dāmu komandai diemžēl nācās samierināties ar ceturto pozīciju. Bija ļoti līdzīgas spēles un tikai nedaudz mūsu volejbolistēm pietrūka līdz goda pjedestālam.

Pievieno komentāru

Sports