Volejbols: Gulbenes vīriešu komanda Preiļos izcīna Ziemassvētku kausu, sievietes - ceturtajā vietā

Preiļos 22.decembrī  notika volejbola turnīrs “Ziemassvētku ieskaņas kausa izcīņa” veterāniem, kurā piedalījās ne tikai latviešu volejbolisti, bet arī komandas no Baltkrievijas un Krievijas. Gulbenes vīriešu komanda atkal bija nepārspējami, izcīnot pirmo vietu. Dāmas spēcīgā konkurencē ierindojās ceturtajā vietā.

Turnīrā kungiem spēkiem mērojās septiņas komandas, kas tika sadalītas divās apakšgrupās. Gulbenieši cīnījās ar Krāslavas, Daugavpils un Maltas vienībām. Divos setos tika uzvarētas Maltas un Krāslavas komandas, bet ar daugavpiliešiem rezultāts 1:1. Gulbenes komanda no savas apakšgrupas izgāja kā pirmā.

Cīņā par medaļām - pusfinālā, tiekoties ar Saulkrastu komandu, uzvara ar rezultātu 2:0.

Finālspēlē pretī stājās kaimiņu komanda no Madonas. Arī viņi neko nespēja likt pretī, un Gulbene svinēja uzvaru ar rezultātu 2:0, izcīnot Ziemassvētku kausu.

Komandu turnīrā pārstāvēja Dzintars Vasiļjevs, Rinārs Teters, Dzintars Adlers, Janeks Ekurs, Austris Štāls, Guntis Rakstiņš un Imants Kairišs.

Arī dāmu komandas spēkiem vispirms mērojās apakšgrupās. Gulbenietes izcili aizvadīja apakšgrupu spēles. Maltas un Baltkrievijas komandas kapitulēja divos setos, savukārt ar Rīgas dāmām sīvā cīņā - uzvara trīs setos. Rezultātā Gulbenes komanda no savas apakšgrupas izgāja kā pirmās.

Pusfinālspēlē atkal gulbenietes tikās ar Rīgas komandu, šoreiz tika piedzīvots zaudējums. Mačā par trešo vietu Gulbene spēkiem mērojās ar Baltkrievijas vienību. Diemžēl arī šajā mačā - zaudējums, rezultātā - ceturtā vieta.

Komandā spēlēja: Liene Ķikuste, Daiga Ņikitina, Iluta Rudzīte, Inita Medne, Inese Ubaga, Aija Vasiļjeva un Anita Gudrika, abu komandu pārstāvis - Vitālijs Platais.


Pievieno komentāru

Sports